ПР пропонує штрафувати учасників акцій, які приховують свої

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12345>
Повідомлення Додано: Чет 18 лип, 2013 12:39

expert_OXPEHEHKO
як у 1917 р.?
serg_sk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1074
З нами з: 22.05.12
Подякував: 427 раз.
Подякували: 171 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 18 лип, 2013 13:02

  expert_OXPEHEHKO написав:когда уже начнется по взрослому?

Не почнеться. Зараз є інтернет, тут можна сидіти і розповідати, як ми зараз підемо і накостиляємо падлам блаблабла. Паралельно в іншому вікні лайкати котиків у фб. А тих, хто в реалі починає, типу Демальянсу, запресовують у ментовку чи дурку. Справжніх буйних мало...
alibabator
 
Повідомлень: 819
З нами з: 05.12.12
Подякував: 24 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 18 лип, 2013 13:05

alibabator
поїхати повчитись у турків, єгиптян?
serg_sk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1074
З нами з: 22.05.12
Подякував: 427 раз.
Подякували: 171 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 18 лип, 2013 13:16

  alibabator написав:
  expert_OXPEHEHKO написав:когда уже начнется по взрослому?

Не почнеться. Зараз є інтернет, тут можна сидіти і розповідати, як ми зараз підемо і накостиляємо падлам блаблабла. Паралельно в іншому вікні лайкати котиків у фб. А тих, хто в реалі починає, типу Демальянсу, запресовують у ментовку чи дурку. Справжніх буйних мало...


значит бы*** заслуживает такого, а вернее еще худшего положения. Вымирание, унижение и оскорбление - вот чего заслуживает "население" Украины. Под вбросы ПРавильных поцанов и псевдооппозиции о "языке, НАТО, фашизме, гейропейских ценностях и т.п." еще не знаю что придумают. Катимся в помойку, господа, панове.

Массовые расстрелы спасут Украину.
expert_OXPEHEHKO
 
Повідомлень: 539
З нами з: 10.04.13
Подякував: 32 раз.
Подякували: 162 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 18 лип, 2013 13:28

Уже ніяк не реагую на викиди цього ригіАнала. Коли вже його посадать за зраду національним інтересам?
Свої дані тут залишати? чи по IP все дізнаються. Він, тим паче, у мене статичний.
Inman
 
Повідомлень: 52
З нами з: 06.07.12
Подякував: 18 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 18 лип, 2013 14:49

зміни можуть відбутися двома шляхами: еволюційним або революційним.
Еволюційний забере десятки років, зате надійний.
Революційний - значно швидший, але ризикований, замість одного диктатора може прийти інший, ще гірший. Крім того є ризик громадянської війни. Це ми бачимо на прикладі Більшовицької 1917 р., Лівійської, Єгипетської революцій
serg_sk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1074
З нами з: 22.05.12
Подякував: 427 раз.
Подякували: 171 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 18 лип, 2013 15:58

Re: ПР пропонує штрафувати учасників акцій, які приховують с

Ну да, ылитка значит может ховатся за забочиками с колючкой, закрытые пляжики, голосовалки тайно и всеми картами сразу, "маски-шоу";)) а "пересичным тваринкам" - навить на митинг низзя в маске, ню-ню.
Но главное чтоб русский язык был и жителей донбасса ниабижали;)))
chipmunk
 
Повідомлень: 9076
З нами з: 15.04.09
Подякував: 578 раз.
Подякували: 590 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 18 лип, 2013 20:28

придется в гермошлеме ходить. Еще парик вариант. А если и это все запретят, то шапку ушанку одену и рейбан. Как вариант усы казацкие приклею. За запрет усов Рада долго голосовать будет)))
GorKy
 
Заблокований
Повідомлень: 1201
З нами з: 14.08.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 149 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 18 лип, 2013 20:31

  alibabator написав:Колись, здається, Черчіль сказав, що через 50 років всі фашисти будуть називатись антифашистами. Розумний був мужик...

якби він родився та виріс в Україні, після табачникової освіти... щоб він сказав? та і хто б його слухав? :mrgreen:
Karp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1837
З нами з: 22.03.10
Подякував: 482 раз.
Подякували: 320 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 18 лип, 2013 20:32

  Visa-gold написав:Не понимаю, как можно оштрафовать человека, который спрятал свое лицо, и никто не знает о нем ничего. Ведь для этого то он и надел маску.

а если ветер со снегом?
Karp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1837
З нами з: 22.03.10
Подякував: 482 раз.
Подякували: 320 раз.
 
Профіль
 
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 381
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 чер, 2026 10:57
TUR
1 629
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 чер, 2026 11:26
exdorados
1 981
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 чер, 2026 08:46
olegsvitov2
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама