Пентагон збирається будувати в Україні лабораторію для сибір

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 56789>
Повідомлення Додано: Чет 22 сер, 2013 18:03

За часів СРСР цих лабораторій було на кожному кроці (холодна війна вимагала нових видів зброї), і ніхто особливо проти не був. Якби не Американці (ключове слово), а рідні ПРасти надумали щось таке збудувати, ніхто би і не знав про таке щастя в себе під боком. Кияни-екстремали в курсі про закинуту біолабораторію біля Протасового яру, інститут Амосова, яка за часів Союзу теж займалася дослідженням смертельних вірусів та розробкою вакцин (і це в місті багатомільйоннику, і рівень безпеки там був взагалі ніякий!). Це зараз туди ходять любителі гострих відчуттів, а раніше ніхто про неї ні сном ні духом. Партія сказала "Надо", комсомол отвєтіл "Єсть". І думка простого громадянина нікого не цікавила.
NetSerpent
Аватар користувача
 
Повідомлень: 693
З нами з: 24.05.09
Подякував: 254 раз.
Подякували: 139 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 22 сер, 2013 18:41

Я херею с нашего народа:
- прививки детям делать не дают.
- исследовать вирусы и бактерии не дают.
Готова територрия для эпидемии.
Тут цепляться за любую возможность таких подарков надо, а то скоро реальных ученых не останется, одни проффесора... :cry:
insideman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 961
З нами з: 13.04.13
Подякував: 245 раз.
Подякували: 98 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 22 сер, 2013 18:53

  NetSerpent написав:За часів СРСР цих лабораторій було на кожному кроці (холодна війна вимагала нових видів зброї), і ніхто особливо проти не був. Якби не Американці (ключове слово), а рідні ПРасти надумали щось таке збудувати, ніхто би і не знав про таке щастя в себе під боком. Кияни-екстремали в курсі про закинуту біолабораторію біля Протасового яру, інститут Амосова, яка за часів Союзу теж займалася дослідженням смертельних вірусів та розробкою вакцин (і це в місті багатомільйоннику, і рівень безпеки там був взагалі ніякий!). Це зараз туди ходять любителі гострих відчуттів, а раніше ніхто про неї ні сном ні духом. Партія сказала "Надо", комсомол отвєтіл "Єсть". І думка простого громадянина нікого не цікавила.

так то ж партія, а це - піндоси. Для червонопузих і неосвічених - дві великих різниці.
alibabator
 
Повідомлень: 819
З нами з: 05.12.12
Подякував: 24 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 22 сер, 2013 19:12

вчені будуть досліджувати штами сибірської виразки, чуми, пташиного грипу, ящуру та інших вірусів, удосконалювати, робити їх більш патогенними, розробляти вакцини проти них.


обіцяють звичайний бізнес - розробка нових вірусів і продажа від них нових вакцин , а що буде , якщо в один прекрасний час від нового вірусу вакцину вам не продадуть ?
Востаннє редагувалось qazwsx321 в Чет 22 сер, 2013 19:13, всього редагувалось 1 раз.
qazwsx321
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 22 сер, 2013 19:12

  insideman написав:Я херею с нашего народа:
- прививки детям делать не дают.
- исследовать вирусы и бактерии не дают.
Готова територрия для эпидемии.
Тут цепляться за любую возможность таких подарков надо, а то скоро реальных ученых не останется, одни проффесора... :cry:

Интересно, было бы это подарком, если бы вы сдали вашу квартиру или ваше нежилое помещение в аренду, а сняла это помещение в аренду группа иностранных учёных и делала там какие-то хз какие опыты.
Востаннє редагувалось cellar в Чет 22 сер, 2013 19:25, всього редагувалось 1 раз.
cellar
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4059
З нами з: 09.04.10
Подякував: 455 раз.
Подякували: 451 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 22 сер, 2013 19:20

НАТО - НЕТ !!! Долой ПИНДОСОВ !!!!! ДОЛЛАРУ - КОНЕЦ !!!
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 22 сер, 2013 19:56

Ога, Пентагон - известная меценатская организация, заботящаяся о людях по всему миру.
А уж в момент сокращения бюджета - тем паче :lol: :lol: :lol:
diagnostika
 
Повідомлень: 1197
З нами з: 05.09.12
Подякував: 56 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 22 сер, 2013 20:22

  maestro71 написав:..это не бред, - это ГЕОполитика наглых и хитрож..пых пиндосов: наставить таких "научных лабораторий" в непосредственной близости от границ "заклятого партнера"..а "в случае чего" применить ее по прямому назначению - убить сразу 2х (..да нет! - сотен тысяч!!) "зайцев": и рашку свести в ящик руками жадных хохлов, и последних держать на привязи в качестве подопытных грызунов!...
"Янки - го хоум!"


А Вы знаете, это логично и что то такое должно было произойти. И Россия первая в этом виновата. Она загоняет нас в угол, дерет три шкуры за газ и мы в ответ должны были уже или шахты с американскими боеголовками поставить или радары или вот лабораторию. Это тоже уже основание для входа шестого флота США в Черное море. Теперь они нас зауважают. А если бы у крылатых ракет США с нашей территории было время подлета 2 минуты, то еще больше зауважали бы и конфеты с сыром отрывали с руками. Поэтому не надо грех брать на себя и называть нас жадными хохлами. Эти русские не щедрее нас.
verand
 
Повідомлень: 642
З нами з: 24.11.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 60 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 22 сер, 2013 20:25

  verand написав:
  maestro71 написав:..это не бред, - это ГЕОполитика наглых и хитрож..пых пиндосов: наставить таких "научных лабораторий" в непосредственной близости от границ "заклятого партнера"..а "в случае чего" применить ее по прямому назначению - убить сразу 2х (..да нет! - сотен тысяч!!) "зайцев": и рашку свести в ящик руками жадных хохлов, и последних держать на привязи в качестве подопытных грызунов!...
"Янки - го хоум!"


А Вы знаете, это логично и что то такое должно было произойти. И Россия первая в этом виновата. Она загоняет нас в угол, дерет три шкуры за газ и мы в ответ должны были уже или шахты с американскими боеголовками поставить или радары или вот лабораторию. Это тоже уже основание для входа шестого флота США в Черное море. Теперь они нас зауважают. А если бы у крылатых ракет США с нашей территории было время подлета 2 минуты, то еще больше зауважали бы и конфеты с сыром отрывали с руками. Поэтому не надо грех брать на себя и называть нас жадными хохлами. Эти русские не щедрее нас.


Да чего уж там - в Днепр :shock:
Думается среди пиндосов нет даунов, способных "додуматься" до мысли о Черном море :lol:
diagnostika
 
Повідомлень: 1197
З нами з: 05.09.12
Подякував: 56 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 22 сер, 2013 21:52

Re: Пентагон збирається будувати в Україні лабораторію для с

Такие биолаборатории и биостанции были и раньше, а с 2003 года по грантам Минобороны США реконструированы и работают во многих городах Украины - Одессе, Днепропетровске, Луганске, Львове, Виннице, Тернополе, Ужгороде, Киеве, Симферополе, Херсоне. Например, http://www.slovo.odessa.ua/891/2_4.html .
"2010.06.16 14:35
Одесская лаборатория будет работать на базе Украинского научно-исследовательского противочумного института им. И.И.Мечникова. Новое учреждение, организация и оснащение которого обошлись в 3 миллиона долларов, создано при помощи США. Участие в церемонии открытия приняли чрезвычайный и полномочный посол этой страны в Украине Джон Теффт."
Сашун
 
Повідомлень: 4538
З нами з: 09.11.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 259 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 56789>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 376
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 709
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 чер, 2026 21:04
moveton
1 1747
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама