Вкрадені мільярди: розробник ПЗ для держреєстрів запевняє, щ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234 ... 6>
Повідомлення Додано: Чет 24 жов, 2013 11:37

roman tr.

Ти ці оболонки на БД бачив? Ти знаєш скільки складних завдань вирішили розробники, що як ти кажеш "оболнки" працювали, а скільки роботи по підготовці та реалізації нових функціональностей у відповідність до закону що буде затверджено завтра.
Спробуй ти розробити хоча б один реєстр ну наприклад за 20 млн. От у тебе 1 рік і 20 млн. я впевнений на 105% відсотків, що через рік навіть половини роботи зробленої не буде. А бабало випариться.
Inman
 
Повідомлень: 52
З нами з: 06.07.12
Подякував: 18 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 24 жов, 2013 11:40

  Inman написав:roman tr.

Ти ці оболонки на БД бачив? Ти знаєш скільки складних завдань вирішили розробники, що як ти кажеш "оболнки" працювали, а скільки роботи по підготовці та реалізації нових функціональностей у відповідність до закону що буде затверджено завтра.
Спробуй ти розробити хоча б один реєстр ну наприклад за 20 млн. От у тебе 1 рік і 20 млн. я впевнений на 105% відсотків, що через рік навіть половини роботи зробленої не буде. А бабало випариться.


шо, без габоты остался, откатчик ??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 24 жов, 2013 11:54

  Inman написав:roman tr.

Ти ці оболонки на БД бачив? Ти знаєш скільки складних завдань вирішили розробники, що як ти кажеш "оболнки" працювали, а скільки роботи по підготовці та реалізації нових функціональностей у відповідність до закону що буде затверджено завтра.
Спробуй ти розробити хоча б один реєстр ну наприклад за 20 млн. От у тебе 1 рік і 20 млн. я впевнений на 105% відсотків, що через рік навіть половини роботи зробленої не буде. А бабало випариться.


бачив я ці оболонки. примітив, тисяч двісті гривень буде їх зробити з нуля. і програмісти будуть на сьомому небі від щастя за таку оплату.

такая же фигня и с сайтами госорганов. делают обычный сайт, который стоит максимум 5куе. регистрируют авторские права на фирму тещи,а потом годами стригут бюджет на миллионы.
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 24 жов, 2013 12:03

  velik написав:yarg не позорьтесь и перечитайте статью, где Вы нарыли 4 млрд. у.е. или Вы сама Лукаш, та умеет считать


"Тобто дозволило їй витратити в 10 разів менше, ніж вона б витратила, якби... " - фраза не моя а разработчиков. Учитесь читать.
yarg
 
Повідомлень: 13899
З нами з: 06.01.09
Подякував: 107 раз.
Подякували: 3598 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 24 жов, 2013 12:06

roman tr. У шведов на систему регистрации прав ушло 58 млн. у.е. в 97 году, еще тех у.е. У нашего минюста 16 реестров. И еще, что такое "оболонки"? :D
velik
 
Повідомлень: 104
З нами з: 16.08.12
Подякував: 11 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 24 жов, 2013 12:08

Re: Вкрадені мільярди: розробник ПЗ для держреєстрів запевня

  yarg написав:т.е. эти ребятки утверждают что их програмка стоит 4 миллиарда долларов, а государство , заплатив им всего 400 миллионов долларов - сильно поэкономило

Перечитайте свой пост и сравните с тем что написано в статье
velik
 
Повідомлень: 104
З нами з: 16.08.12
Подякував: 11 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 24 жов, 2013 12:08

  velik написав:roman tr. У шведов на систему регистрации прав ушло 58 млн. у.е. в 97 году, еще тех у.е. У нашего минюста 16 реестров. И еще, что такое "оболонки"? :D


в Швеции зарплаты выше в 10 раз
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 24 жов, 2013 12:10

  roman tr. написав:бачив я ці оболонки. примітив, тисяч двісті гривень буде їх зробити з нуля. і програмісти будуть на сьомому небі від щастя за таку оплату.

такая же фигня и с сайтами госорганов. делают обычный сайт, который стоит максимум 5куе. регистрируют авторские права на фирму тещи,а потом годами стригут бюджет на миллионы.


Схоже бачив тільки на картинці. А просайти, цілком з тобою згоден.

Тут просто відтискають бізнес. Впарили людям пургу про "вредоносный код" та "хакерські атаки на роутер". В той момент украли саме ПЗ. А скоро своя якась контора, переробить, покопаэться же існуючих ПЗ. І під егідою "ПЗ має належати державі", відмитють так 10 мрд зелених. От тоді де дерибан буде.
Inman
 
Повідомлень: 52
З нами з: 06.07.12
Подякував: 18 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 24 жов, 2013 12:15

  Inman написав: І під егідою "ПЗ має належати державі", відмитють так 10 мрд зелених. От тоді де дерибан буде.


10 млрд ?? казана пуста, все разворовано !!!
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 24 жов, 2013 12:15

  tyreinua написав:
  velik написав:roman tr. У шведов на систему регистрации прав ушло 58 млн. у.е. в 97 году, еще тех у.е. У нашего минюста 16 реестров. И еще, что такое "оболонки"? :D


в Швеции зарплаты выше в 10 раз

ну тогда у нас Винду и Оракл нужно в переходах на шару раздавать
velik
 
Повідомлень: 104
З нами з: 16.08.12
Подякував: 11 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
 
  #<1234 ... 6>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 330
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:07
moveton
1 669
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 чер, 2026 21:04
moveton
1 1666
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама