Янукович: Україна не має коштів для модернізації підприємств

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123>
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2013 10:39

бабла не хватает чтобы умвикнуть пакращыння. Во всем виноваты шлеперы, папиредники и эти казлы
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2013 11:50

Україна, можливо, й не має... А олігархи-власники мають!
8)
Pan380
Аватар користувача
 
Повідомлень: 108
З нами з: 17.06.12
Подякував: 32 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2013 12:22

Re: Янукович: Україна не має коштів для модернізації підприє

  SAP написав:бабла не хватает чтобы умвикнуть пакращыння. Во всем виноваты шлеперы, папиредники и эти казлы

кара вечная и всем (и автору в том числе)
dfenix
 
Повідомлень: 1026
З нами з: 11.10.11
Подякував: 192 раз.
Подякували: 157 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2013 12:58

Представители индустрии Восточной Украины, что украинская продукция может оказаться неконкурентоспособной после подписания соглашения с ЕС. --- Интересная логика. После подписания соглашения с ЕС украинская продукция может оказаться неконкурентоспособной в России. Если основная масса нашей продукции идет в Россию, то почему она станет меньше нравится российскому покупателю сразу после подписания соглашения с ЕС. востребованной
rod
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2013 13:10

  dfenix написав:За такое "покращення" садить можно уже сейчас.
Все провалили. Более бездарных руководителей - во всем мире не сыскать. Наврали на выборах. Начудили в экономике. ...
"Начудили" - какое-то слишком нежное слово. Я бы сказал "обоср-сь по полной, если называть вещи своими именами. Самое поганое, что все это будет продолжаться, независимо от того, в какую сторону (ЕС или ТС) :( двинут географы, пропившие глобусы.
rod
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2013 13:12

зачем пан брехав про евроинеграцию если 2,5 бюджета нужно только на ассоциацию???
stokoz
 
Повідомлень: 2216
З нами з: 21.06.11
Подякував: 241 раз.
Подякували: 309 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2013 14:38

  stokoz написав:зачем пан брехав про евроинеграцию если 2,5 бюджета нужно только на ассоциацию???
"Бо пан кроку не ступне, як не брехне" То вони розповідають що Європа не зможе винести навантаження при підписанні ассоціації з Україною, то що у нас нема грошей на модернізацію. А що жебраки з ТС зможуть винести навантаження, чи вони дадуть гроші на модернізацію. І що таке модернізація від РФ, коли вони власну нафтогазову галузь модернізувани не можуть. А що зміниться, коли ми почекаємо, може у нас гроші з'являться? Я думаю, що навпвки, зникне мотивація. І вона вже зникає. Народ не хоче працювати на пана. Тому й ВВП падає вже цілий рік. В пристойній країні при таких розкладах президент би стрибнув з мосту прихопивши з собою Азірова. Але це, нажаль, не для нашого керівництва.
rod
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2013 15:07

Re: Янукович: Україна не має коштів для модернізації підприє

А на гонорары пейсателю енакиевскому "Украина "кошти" має. И никаких "модернизаций"
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2013 16:27

Украина не располагает средствами на модернизацию предприятий эффективных собственников от ПР? А почему это пенсионеры Украины должны финансировать эту модернизацию? Может нужно Шахтер продать -или рабам главное хлеба и зрелищ, а то могут взбунтоваться. С гражданами - такой проблемы нет.
laa1999
 
Повідомлень: 3016
З нами з: 10.06.08
Подякував: 2 раз.
Подякували: 568 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2013 20:05

Давай Європа, навались, модернізуй нам підприємства, бо старі совєцькі ми вже розграбували.
Mirax
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6649
З нами з: 04.06.09
Подякував: 872 раз.
Подякували: 876 раз.
 
Профіль
 
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 674
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 чер, 2026 21:04
moveton
1 1678
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
4 2105
Переглянути останнє повідомлення
Сер 03 чер, 2026 20:41
seredddan
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама