|
Янукович: Україна не має коштів для модернізації підприємств |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 15 лис, 2013 10:39
бабла не хватает чтобы умвикнуть пакращыння. Во всем виноваты шлеперы, папиредники и эти казлы
-
SAP
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 15 лис, 2013 12:22
SAP написав:бабла не хватает чтобы умвикнуть пакращыння. Во всем виноваты шлеперы, папиредники и эти казлы
кара вечная и всем (и автору в том числе)
-
dfenix
-
-
- Повідомлень: 1026
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 192 раз.
- Подякували: 157 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 15 лис, 2013 12:58
Представители индустрии Восточной Украины, что украинская продукция может оказаться неконкурентоспособной после подписания соглашения с ЕС. --- Интересная логика. После подписания соглашения с ЕС украинская продукция может оказаться неконкурентоспособной в России. Если основная масса нашей продукции идет в Россию, то почему она станет меньше нравится российскому покупателю сразу после подписания соглашения с ЕС. востребованной
-
rod
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 15 лис, 2013 13:10
dfenix написав:За такое "покращення" садить можно уже сейчас. Все провалили. Более бездарных руководителей - во всем мире не сыскать. Наврали на выборах. Начудили в экономике. ...
"Начудили" - какое-то слишком нежное слово. Я бы сказал "обоср-сь по полной, если называть вещи своими именами. Самое поганое, что все это будет продолжаться, независимо от того, в какую сторону (ЕС или ТС)  двинут географы, пропившие глобусы.
-
rod
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 15 лис, 2013 13:12
зачем пан брехав про евроинеграцию если 2,5 бюджета нужно только на ассоциацию???
-
stokoz
-
-
- Повідомлень: 2216
- З нами з: 21.06.11
- Подякував: 241 раз.
- Подякували: 309 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 15 лис, 2013 14:38
stokoz написав:зачем пан брехав про евроинеграцию если 2,5 бюджета нужно только на ассоциацию???
"Бо пан кроку не ступне, як не брехне" То вони розповідають що Європа не зможе винести навантаження при підписанні ассоціації з Україною, то що у нас нема грошей на модернізацію. А що жебраки з ТС зможуть винести навантаження, чи вони дадуть гроші на модернізацію. І що таке модернізація від РФ, коли вони власну нафтогазову галузь модернізувани не можуть. А що зміниться, коли ми почекаємо, може у нас гроші з'являться? Я думаю, що навпвки, зникне мотивація. І вона вже зникає. Народ не хоче працювати на пана. Тому й ВВП падає вже цілий рік. В пристойній країні при таких розкладах президент би стрибнув з мосту прихопивши з собою Азірова. Але це, нажаль, не для нашого керівництва.
-
rod
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 15 лис, 2013 15:07
А на гонорары пейсателю енакиевскому "Украина "кошти" має. И никаких "модернизаций"
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 15 лис, 2013 16:27
Украина не располагает средствами на модернизацию предприятий эффективных собственников от ПР? А почему это пенсионеры Украины должны финансировать эту модернизацию? Может нужно Шахтер продать -или рабам главное хлеба и зрелищ, а то могут взбунтоваться. С гражданами - такой проблемы нет.
-
laa1999
-
-
- Повідомлень: 3016
- З нами з: 10.06.08
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 568 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 15 лис, 2013 20:05
Давай Європа, навались, модернізуй нам підприємства, бо старі совєцькі ми вже розграбували.
-
Mirax
-
-
- Повідомлень: 6649
- З нами з: 04.06.09
- Подякував: 872 раз.
- Подякували: 876 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
669 |
|
|
|
1 |
1666 |
|
|
|
4 |
2089 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|