Студенти України завтра оголосять всеукраїнський попереджува

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234 ... 8>
Повідомлення Додано: Вів 26 лис, 2013 16:50

Студенти України завтра оголосять всеукраїнський попереджува

Пропонуємо до обговорення:
Студенти України завтра оголосять всеукраїнський попереджувальний страйк

Дивися повний текст Студенти України завтра оголосять всеукраїнський попереджувальний страйк.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101031
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 26 лис, 2013 16:50

Сейчас понабежит критиканов, но давайте вспомним, что многие из нас сами были такими же наивными девять лет назад..
Exie
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 26 лис, 2013 16:51

Респект и уважуха молодежи, которая не хочет быть холопами в российской империи.
DenAuditor
 
Повідомлень: 393
З нами з: 18.12.12
Подякував: 611 раз.
Подякували: 177 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 26 лис, 2013 16:57

Молодцы студенты! Так держать! Вам жить (а не существовать!) в этой стране, так защищайте свое будущее уже сейчас.
Polly
 
Повідомлень: 1992
З нами з: 26.05.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 430 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 26 лис, 2013 17:03

Да какая разница??? Нет смысла в Майдане. В нашей стране решение принимает далеко не народ...о нем просто забыли
BGT consulting
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 26 лис, 2013 17:05

Студенти нарешті починають себе показувати силою, яка хоче жити в іншій країні, не в тій яку будують Хам та Пахло, а в європейській Україні. Також звертає на себе увагу, що студенти єдині з усіх верств населення хто зумів організуватись та висловити свій активний спротив спільно, вселяє надію в майбутнє:)
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 26 лис, 2013 17:15

  BGT consulting написав:Да какая разница??? Нет смысла в Майдане. В нашей стране решение принимает далеко не народ...о нем просто забыли

вы либо слишком большой пессимист, либо просто не замечаете очевидного - часто принять решение нужно ЗАСТАВИТЬ
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 26 лис, 2013 17:50

А как отразится их забастовка на ситуации?Они же не авиадиспетчеры к примеру.От их забастовки не холодно не жарко.
pontardawe88
 
Повідомлень: 228
З нами з: 14.03.11
Подякував: 20 раз.
Подякували: 41 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 26 лис, 2013 17:58

  pontardawe88 написав:А как отразится их забастовка на ситуации?Они же не авиадиспетчеры к примеру.От их забастовки не холодно не жарко.

От лозунгов "Мы Европа!" до лозунгов "Урку геть!" - не далеко :D
Жарко будет или холодно,посмотрим после неподписания ассоциации :D
alex-odessa
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1541
З нами з: 04.04.11
Подякував: 942 раз.
Подякували: 730 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 26 лис, 2013 17:59

Что или кто мешает студентам жить в европейской стране?
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
  #1234 ... 8>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 986
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 чер, 2026 08:46
olegsvitov2
1 2343
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
2 2005
Переглянути останнє повідомлення
Чет 26 лют, 2026 15:10
flyman
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама