|
Європі не потрібна Україна, яка має проблеми з РФ - Янукович |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Суб 30 лис, 2013 08:13
Пропонуємо до обговорення: "Ми хочемо знайти такий рівень відносин, який би не створював конфронтацію, а створював би партнерські відносини з РФ"
Дивися повний текст Європі не потрібна Україна, яка має проблеми з РФ - Янукович.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 30 лис, 2013 08:13
Европе не нужен Янукович! Это очевидно!
-
Pilot_L29
-
-
-
-
-
-
Додано: Суб 30 лис, 2013 09:20
Майдана нет,урка царь,добро пожаловать в Таёжный союз................
-
alex-odessa
-
-
- Повідомлень: 1541
- З нами з: 04.04.11
- Подякував: 942 раз.
- Подякували: 730 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 30 лис, 2013 09:34
это кремлядский петух, его будут иметь каждый день
-
xpnils
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 321
- З нами з: 02.09.12
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 50 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 30 лис, 2013 09:42
Янукович сьогодні припустився своєї найбільшої помилки. Тепер ЄС не потрібна Україна з Януковичем.
-
Runner
-
-
- Повідомлень: 493
- З нами з: 29.11.07
- Подякував: 123 раз.
- Подякували: 233 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 30 лис, 2013 09:55
Силовой разгон майдана - это самая большая ошибка Януковича. Сам сжег мосты и спилил сук на котором как-то еще сидел до саммита. Думаю, что полёт его туши вниз будет впечатляющим и поучительным для всех будущих керманычей.
-
Xenobius
-
-
- Повідомлень: 71
- З нами з: 06.04.13
- Подякував: 14 раз.
- Подякували: 16 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 30 лис, 2013 10:02
Теперь или Украина без Януковича, или диктатура...
-
Artist
-
-
- Повідомлень: 1391
- З нами з: 05.12.08
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 360 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 30 лис, 2013 10:03
Правильнее сказать Европа не нужна Януковичу,с самого начала было задумано обмануть и "кинуть" народ. Он НИКОГДА не интегрируется в Европу,т.к. тогда надо будет избавится от коррупции, карманных судов и карманной милиции, тогда он и еже с ним не смогут так нагло воровать и главное тогда он не сможет стать "вечным" президентом как Путин, Назарбаев и Лукашенко.
-
Alla
-
-
- Повідомлень: 517
- З нами з: 10.09.12
- Подякував: 145 раз.
- Подякували: 238 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 30 лис, 2013 10:37
Правильно сделали, что разогнали бомжатник на площади. Европоезд ушёл, так нафига им там торчать. Реально силовики помогли людям прекратить бессмысленно мёрзнуть.
-
avk
-
-
- Повідомлень: 890
- З нами з: 20.03.10
- Подякував: 55 раз.
- Подякували: 107 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 30 лис, 2013 10:38
да европу интересует исключительно открытие украинского рынка для евро товаров, и приватизация объектов инфраструктуры.
-
qwertyuiopellin
-
-
- Повідомлень: 41
- З нами з: 15.10.13
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1091 |
|
|
|
3 |
746 |
|
|
|
3 |
1688 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|