Вугілля більше не потрібне: сьогодні Кабмін збирається скасу

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12345>
Повідомлення Додано: Чет 09 січ, 2014 14:53

И того:
1. Калорийность угля(антрацит) в 3,5 раза выше чем газа(кг/кубометр).
2."экономически обоснованная цена" (новая) пляшет от стоимости газа украинской добычи методом гидроразрыва пласта.
3. Если бы трезвые могли читать этот "понос" они б ухахатывались.....
Рынка угля в Украине НЕТ!
И по факту у населения это один из самых востребованных товаров.
В городах Украины - нет газа физически. Квартиры отапливают печками с углём, а о сельской местности и говорить нечего...
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 09 січ, 2014 15:10

Re: Вугілля більше не потрібне: сьогодні Кабмін збирається с

  Kudrjavuy написав:Рынка угля в Украине НЕТ!
И по факту у населения это один из самых востребованных товаров.


О том и речь, там и вытеснять - то из топлива газ, особо некуда. И даже стратегия потребления до 2030 года не предусматривала снижения потребления газа, а лишь увеличение потребления угля.
Но можно отказаться использовать природный газ как сырье в промышленности, закрыв ее или попытавшись заменить газ синтезированным.
И то, и то имело хоть какой-то смысл при высокой цене за газ.
В итоге, конкуренция где была, уже давно газ съела, больше ее нет.
vena39
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 09 січ, 2014 15:19

  vena39 написав:
  alex10 написав:То Ес - то ТС, то Уголь - то газ, то понос - то золотуха. Мечутся как в попу ужаленые.
В глазах мировой общественности быть украинцем становится просто стыдно. Кто бы чего не брызгал слюной - если бы не наши майданы, были бы мы по неофициальному рейтингу чуть выше чукчей

Так экономически не выгодно замещать, це ж политика была.
Конкуренции газу по 268 не существует в принципе.
По поводу майданов вопрос спорный - тупиковая ветвь эволюции так сказать - когда эмоции превалируют над здравым смыслом.
Не будь майданов, уверен, жили бы получше, и олигархи в том числе.
Майданы же нужны профсоюзные, а не политические - читай распиловочные.

Читал на каком-то городском портале новость, как городской голова (Батьковщина) маме отприватизировал трешечку (переделанную в магазин) за 10 т.$ (при том, что однушка в том же доме стоит 30т.$), приватизация одобрена депутатами, суд признал действия некорупционными. Те же депутаты единогласно поддержали еуромайдан.
Спрашивается, где же подвох.

А я слышал одна бабушка увидела слово на заборе, кинулась туда - думала - ОН, а там дрова.
Проще говоря, врете вы как всегда!
komp
1
 
Повідомлень: 8239
З нами з: 08.11.07
Подякував: 2458 раз.
Подякували: 3459 раз.
 
Профіль
 
1
1
1
Повідомлення Додано: Чет 09 січ, 2014 15:29

Re: Вугілля більше не потрібне: сьогодні Кабмін збирається с

  komp написав:А я слышал одна бабушка увидела слово на заборе, кинулась туда - думала - ОН, а там дрова.
Проще говоря, врете вы как всегда!


Специально для Вас:
http://www.4bloka.com/novini-kuznetsovs ... ptsii.html

http://www.4bloka.com/novini-kuznetsovs ... vropu.html
vena39
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 09 січ, 2014 15:53

  vena39 написав: Специально для Вас: http://www.4bloka.com/novini-kuznetsovs ... ptsii.html http://www.4bloka.com/novini-kuznetsovs ... vropu.html

Вам же сказали на заборы не ссылаться...
laa1999
 
Повідомлень: 3016
З нами з: 10.06.08
Подякував: 2 раз.
Подякували: 568 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 09 січ, 2014 16:08

На скільки я знаю, за статистикою уряду основним добутком бюджету України є надходження від металургійної галузі. Маючи певне відношення до цієї галузі, можу сказати, що одним з основних матеріалів у виробництві чавуну, зокрема є вугілля. Тому у мене виникає декілька питань? Перше питання: На металургійних підприємствах пройшла під загальний шумок така модернізація, що відновлення феруму з руди не потребує вугілля, а потребує тільки російського газу? Друге питання: знову ж таки, під загальний шумок пройшла модернізація економічних принципів, і тепер видобуток власної сировини є економічно не виправданий в порівнянні з закупівлею імпортної сировини (звичайно, з урахуванням однакових параметрів технічного розвитку країни, що купує, і країни, що продає). Третє питання: видобуток власного природнього газу Україна вже зупинила, і населенню постачається російський газ? Четверте питання: уряд хоче поповнити ряди майданівців донецькими шахтарями? Це такий креативний хід з боку Азірова? Спочатку бомжів підкинули на майдан, потім шахтарів підкинуть, потім бюджетників. Здається мені, що уряд хоче зібрати народ в одному місці, і як шандарахнути...
юлія
 
Повідомлень: 86
З нами з: 14.08.12
Подякував: 5 раз.
Подякували: 31 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 09 січ, 2014 16:09

citraju i prosto polnii marazm. kazetsia uze nicego ne nuzno v strane krome rossiiskogo gaza. skoro gazom budut pensiju vidavat, no ne tem cto po $268 atem cto po $500. a raznitsu v kopilocku kak bonus ot prodavtsa
Eddy
 
Повідомлень: 744
З нами з: 12.10.13
Подякував: 1 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 09 січ, 2014 16:26

Назовите хоть одно решение которое это правительство приняло и не отменило. Стыдно мне за страну.
wamukraine
 
Повідомлень: 42
З нами з: 16.04.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 11 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 09 січ, 2014 17:01

  Bestal_N написав:До чого тут економія? Куди шахтарів дівати? Що краще, купити за ту ж ціну продукт, добутий УКРАЇНСЬКИМ шахтарем, чи інший продукт у дяді з Кремля? Де любов яника до свого лохторату?

Собівартість вугілля, добутого на деяких українських шахтах з глибини в 1000 м і з пласту потужністю в 1 м, відрізняється від ціни на аналогічне вугілля в рази.
Jorj
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3546
З нами з: 26.06.08
Подякував: 632 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 09 січ, 2014 17:29

laa1999

Пожалуйста официоз:

Ровенский аппеляционный суд признал голову коррупционером:
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35601965

Еуроинтеграторы-депутутки просаботировали лишение полномочий голову города (батьковщина):
"За результатами таємного голосування рішення прийнято не було. В процедурі голосування взяли участь лише 9 депутатів міської ради. З них 5 проголосували «за», 3 - «проти», 1 – «утримався». Всі інші депутати участі в голосуванні не брали."
http://www.kuznetsovsk-rada.gov.ua/hottems.aspx?id=6938

Еще раз вопрос, к чему бы депутатам-коррупционерам стремиться в ЕС единогласно?
vena39
 
 
 
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1680
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 27 лют, 2026 15:19
moveton
3 7637
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 січ, 2026 13:00
Faceless
1 5326
Переглянути останнє повідомлення
Нед 03 сер, 2025 14:47
maletniyandrey
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама