ПР хоче ввести автоматичну відео- та фотофіксацію порушень П

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 4567
Повідомлення Додано: Суб 11 січ, 2014 13:05

  alibabator написав:Цікаво, чому ригіони почали воняти з приводу штрафів саме зараз? 1 - грошей мало, 2 - треба підтримати мусорів (даї, беркути), а грошей мало. Рішення КС та 61 статтю конституції про індивідуальну відповідальність хтось відміняв? Порушує не власник, а водій. Хай встановлюють особу, хто винен, потім вже штраф.

Підтримати ДАІ? Та ні, бо гроші йтимуть повз інспектора. Завдання — наповнити бюджет. Що робити далі з бюджетом знає обмежене коло осіб. Та незважаючи ні на що я — за. Сподіваюся, буде більше ладу на дорогах.
p_d_boiko
 
Повідомлень: 309
З нами з: 17.12.12
Подякував: 1 раз.
Подякували: 26 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 11 січ, 2014 14:02

  ne_egoist написав:
  nik20100 написав:и опять будет куча нытья на тему камера стояла не так, смазан номер и тд отмазки для отказа от штрафа

Гаишник чтоли?

что за бред?

Впервые принимают что-то адекватное, так начинается фыр.
какие причины для беспокойства?
не хотите штрафов и разборок - не нарушайте.

Не известно кто сидел за автомобилем? почему нельзя выслать штраф собственнику, а он уже пусть сам решает кто сидел?
Если это так принципиально - помимо номерного знака авто ввести номерной знак водителя.
я б на месте гаи при не оплате штарфа в течении 30 дней автоматом бы рал кредит в банке на сумму штрафа и стягивал бы со владельца.

А ведь система автоштрафов уже была, работала практически идеально.
nik20100
 
Повідомлень: 1114
З нами з: 05.03.11
Подякував: 37 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 11 січ, 2014 14:05

  p_d_boiko написав: Що робити далі з бюджетом знає обмежене коло осіб. Та незважаючи ні на що я — за. Сподіваюся, буде більше ладу на дорогах.

Вот пусть и собственник этим и занимается.
Нет желания заниматься данным вопросом - нет желания пусть пусть заказывает услуги детектива, либо платит штраф самостоятельно
nik20100
 
Повідомлень: 1114
З нами з: 05.03.11
Подякував: 37 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 11 січ, 2014 14:09

  ne_egoist написав:У меня была ситуация - как-то в июле меня остановили и видеорегистратор зафиксировал скорость 112 км/час, инспектор наотрез отказался от усного предупреждения (за нарушение в 2 км/час),


На какой же вы трассе ехали что нарушение всего 2 км/час и вам выписали штраф?
ничего то вы превысили разрешенную скорость на 22 км/час?
Ничего скоро дойдет и понимание того что халяву в +20 нужно отменять
nik20100
 
Повідомлень: 1114
З нами з: 05.03.11
Подякував: 37 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 11 січ, 2014 14:38

Re: ПР хоче ввести автоматичну відео- та фотофіксацію поруше

  alibabator написав:ви неправі. Термін сплати штрафу - 2 тижні, можна написати клопотання про збільшення терміну в зв'язку з певними обставинами, які підтверджуються документально (хвороба, відрядження закордон тощо). А якийсь сержант по телефону ніякої відповідальності за свої слова не несе.
І порушили ви не на 2 км, а на 22, якщо бути точним ;)

Вот! Именно так мне и рассказывал инспектор, относительно 22-х км. Но по факту я влетел именно из-за этих 2-х км. Было бы 110 км, он не остановил бы. Ну да ладно. Как вы правильно заметили, штраф оплачивается в течение 14 дневного срока, НО, все же, как хитро работает ГАИ - именно в телефонном режиме они заводят граждан в заблуждение, после чего вымагают 150 грн. якобы за помощь...
ne_egoist
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 11 січ, 2014 14:42

Re: ПР хоче ввести автоматичну відео- та фотофіксацію поруше

  ne_egoist написав:енно так мне и рассказывал инспектор, относительно 22-х км. Но по факту я влетел именно из-за этих 2-х км. Было бы 110 км, он не остановил бы. Ну да ладно. Как вы правильно заметили, штраф оплачивается в течение 14 дневного срока, НО, все же, как хитро работает ГАИ - именно в телефонном режиме они заводят граждан в заблуждение, после чего вымагают 150 грн. якобы за помощь...

Вы влетели именно из-за 22 км/час не надо уменьшать свою вину.
nik20100
 
Повідомлень: 1114
З нами з: 05.03.11
Подякував: 37 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 4567
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 1295
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 тра, 2026 07:17
fox767676
1 4793
Переглянути останнє повідомлення
Пон 05 січ, 2026 12:36
moveton
1 2542
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 гру, 2025 09:57
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама