Всім користувачам версії Skype 7.4 було запропоновано перейти на Skype 8 або вийти з системи, оскільки «класична» збірка більше не підтримується.
Дивися повний текст Skype більше не підтримується Microsoft.
|
|
Skype більше не підтримується MicrosoftПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Skype більше не підтримується Microsoft. Classic Skype 7.x більше не підтримується Microsoft
Впервые узнал о функции Split View из этой статьи Недавно принудительно пришлось перейти на новый Skype (Windows 7). Единственное существенное неудобство по сравнению с классической версией - невозможно настроить Skype так, чтобы он не авторизировался при старте. Причём этой баго-фиче уже больше года (см., напр., ), а воз и ныне там... Причём этот косяк проявляется на всех операционках (от Windows до MacOS).
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||