Валютный рынок в контексте ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 24922493249424952496 ... 3965>

Какой курс доллара вы прогнозируете на конец первого квартала 2020 года?

Валютный рынок в контексте ДС 4.9 5 321
ниже 23
7%
22
23.01-23.50
9%
28
23.51-24.0
11%
35
24.01-24.5
17%
56
24.51-25.0
12%
40
25.01-25.5
17%
55
25.51-26
9%
29
выше 26
17%
56
Всього голосів : 321
Повідомлення Додано: П'ят 18 жов, 2019 11:32

Справочный курс

Довідкове значення курсу гривні до долара США на 12:00
18.10.2019................2500,7842
Доллар прибавил 27 копеек.
Открылись на 14 копеек выше вчерашнего закрытия. Похоже, Рыжик продолжал буянить и после 17, когда поступление сводок с МБ прекратилось. До 11-10 практически стояли на месте, приподнявшись за это время на копейку. Потом за полчаса выросли на 2.5 копейки и снова остановились. Динамика намекает, что рынок слегка обеспокоен вчерашним вечерним ростом, но баланс рынка поводов для такого роста не дает. Более того, справочный курс не подтверждает даже тот рост котировок, который мы видим - он у нижней границы дневного диапазона. Картина не вполне понятна.
Оперативная информация о вчерашней интервенции НБУ подтвердилась, норму покупки выполнили.

16.10 продажа валюты на МБ составила 385.1 млн.
Объем, по нынешним временам, скромный, но вполне рабочий.
Сибарит
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 4656
З нами з: 02.09.15
Подякував: 2165 раз.
Подякували: 4910 раз.
 
Профіль
7
5
9
1
Повідомлення Додано: П'ят 18 жов, 2019 11:35

  Puente написав:
  freeze написав:Долярчик, вы всё перепутали. Налогов вы персонально больше платить не будете, вы больше штрафов будете платить, и этот форум покинете, потому что работать еще за бухгалтера, времени вам не будет агитировать за Зе.


Ну от я завжди дивуюся - штрафи завжди за конкретні порушення . Підприємці не знають про них ? Чи просто дешевше хабаря дати комусь ? А не можна працювати повністю правильно ? Про бухгалтерію взагалі - ну сам не знаєш , не встигаєш - візьми хорошого бухгалтера на аутсорсі - які проблеми ? Прибутки різко впадуть ? Чому - якщо ціни майже європейські , а витрати наші ?Так справа в тому,що у дрібноти і прибутків в принципі немає - так чисто копійки якісь, навіть на скромне невибагливе житло по-українски або авто економ класу потрібно роками збирати.

В умовах коли на 90% грошей в цій державі накладена жирна лапа, дрібноті залишаються лише об"їдки з панського столу.

90% фінансів держави -
це жирні коти, великий бізнес,
які так жирують,що просто вже грошей як у дурня фантиків,не занють куди їх подіти,чиновники,митники і т.п. обслуговуючий персонал.

В т.в. всілякі там Розетки
(які з своїх десятків мільйонів долярів статків сплатили нуль цілих хрін десятих податків)і т.п.,
тобто собі - десятки мільйонів долярів ,державі - жебрацькі податки.
( хто розуміє тему той прекрасно знає, що у власника Розетки сто відсотків там вже і декілька віл в Іспанії та на Лазуровому узбережжі, а також рахунки з сімома доларовими нулями в хороших швейцарських банках), і йому фіолетово від того, що якийсь гастер нагарувавши в Польщі тяжкою працею своїх важких 700 долярів на місяць, повернеться в Україну та купить в його Розетці техніку, збагативши власника та в черговий раз ,прокинувши державу.


9% фінансів держави -
це той самий контингент,що прилаштувався та тупо не платить нічого в бюджет - власники таксо-фірм,оптовики і т.п.

І лишне 1% -
це дрібні ФОПи типу Долярчика, в них такі копійки,що якщо їх примусити ще платити бухгалтеру на аутсорсі - можна сміло йти пляшки збирати - ефект той самий буде,що від так званого їх дрібного бізнесу,а насправді просто виживання на грані.
Автор77
 
Повідомлень: 647
З нами з: 09.11.16
Подякував: 67 раз.
Подякували: 835 раз.
 
Профіль
1
4
7
Повідомлення Додано: П'ят 18 жов, 2019 11:46

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  Puente написав:А не можна працювати повністю правильно ?

Ні, бо така система і таке законодавство. Тебе штрафують не за несплату податків, а за механічні і не навмисні помилки, це геноцид малого і середнього бізнесу. Можливо Вам буде смішно, але нас колись оштрафували за переплату податків, бо це є неправильним веденнях бухгалтерського обліку! Смішно , правда? А нам і мільйонам бізнесменів не смішно, бо є стільки законодавчів актів та доповнень до них які протирічать одне одному, що навіть сам податкова з цілими відділами по 20-30 юристів не може розібратися в них, але про всяк випадок штрафує бізнес щоб не приписали корупцію. Коли кажеш, що це ж маячня - відповідь судіться. А судитися з податковою це вже окрема розмова як і введення штрафів та покарань заднім числом. Ви ніколи не працювали в бізнесі, а я от пам'ятаю випадки коли приймається сьогодні закон дія якого починається місяць назад і орди податківців налітають не перевірячи НІЧОГО, лише виконнання цього указу дія якого почалася заднім числом - це просто феєєрія свавілля яка має лише одну ціль - наповнити бюджет за рахунок штрафів. Нинішня політика нової влади, на мій погляд, направлена на знищення малого та середнього бізнесу який плутається під ногами олігархів і заважає їм мати 100% монопольне становище на ринку. Не дарма сказано, що благими намірами вистелена дорога до пекла, але ці благі наміри це лише ширма для 73-х відсотників які на це повелися і коли конче прозріють, тоді вже буде пізно. :(
Востаннє редагувалось Василь-Рівне в П'ят 18 жов, 2019 11:59, всього редагувалось 1 раз.
Коли немає грошей ми робимо вигляд, що вони у нас є. Коли є гроші ми робимо вигляд, що їх у нас немає.
Василь-Рівне
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5211
З нами з: 07.04.12
Подякував: 5198 раз.
Подякували: 2357 раз.
 
Профіль
2
1
Повідомлення Додано: П'ят 18 жов, 2019 11:59

Найбільший виробник сигарет в Україні зупинив виробництво

British American Tobacco зупинила виробництво тютюнової продукції на заводі "В.А.Т.-Прилуки" в Чернігівській області.

Про це стало відомо з репортажу одного з місцевих телеканалів.

У сюжеті йдеться, що компанія звернулася за допомогою до місцевої влади. Генеральний директор "В.А.Т.-Прилуки" Артем Скрипка заявив, що прийняті Верховною Радою поправки до законопроекту №1049 роблять виробництво сигарет нерентабельним.

Ці поправки підвищують обов'язкову націнку роздрібних продавців і тим самим змушують виробників підвищувати ціни на продукцію, що може привести до зменшення обсягів реалізації.

"Як компанія ми не можемо виробляти продукцію, з якої не знаємо що робити. Через це ми зупинили виробництво. Вже другий тиждень фабрика стоїть", - сказав Скрипка.

Зазначимо, що тютюнова фабрика "В.А.Т.-Прилуки" є одним з трьох найбільших платників податків в Україні і заплатила в 2018 році 16,05 млрд грн податків.
jump
 
Повідомлень: 2676
З нами з: 18.08.09
Подякував: 77 раз.
Подякували: 545 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 18 жов, 2019 12:02

  Василь-Рівне написав:
  Puente написав:А не можна працювати повністю правильно ?

Ні, бо така система і таке законодавство. Тебе штрафують не за несплату податків, а за механічні і не навмисні помилки, це геноцид малого і середнього бізнесу. Можливо Вам буде смішно, але нас колись оштрафували за переплату податків, бо це є неправильним веденнях бухгалтерського обліку! Смішно , правда? А нам і мільйонам бізнесменів не смішно, бо є стільки законодавчів актів та доповнень до них які протирічать одне одному, що навіть сам податкова з цілими відділами по 20-30 юристів не може розібратися в них, але про всяк випадок штрафує бізнес щоб не приписали корупцію. Коли кажеш, що це ж маячня - відповідь судіться. А судитися з податковою це вже окрема розмова як і введення штрафів та покарань заднім числом. Ви ніколи не працювали в бізнесі, а я от пам'ятаю випадки коли приймається сьогодні закон дія якого починається місяць назад і орди податківців налітають не перевірячи НІЧОГО, лише виконнання цього указу заднім числом - це просто феєєрія свавілля яка має лише одну ціль - наповнити бюджет за рахунок штрафів. Нинішня політика нової влади, на мій погляд, направлена на знищення малого та середнього бізнесу який плутається під ногами олігархів і заважає їм мати 100% монопольне становище на ринку. Не дарма сказано, що благими намірами вистелена дорога до пекла, але ці благі наміри це лише ширма для 73-х відсотників які на це повелися і коли конче прозріють, тоді вже буде пізно. :(

Ерунда какая-то....
Занимался предпринимательством с 18-ти лет, работал бухгалтером в ранней молодости, работал как юр.лицо.
Никогда не боялся налоговой проверки. Часто доводилось видеть печальные лица налоговиков, когда в акте написать нечего.
Раз или два лепили мелкие штрафы по беспределу. Легко отбивался от них в суде.

Может стоит попробовать изучить нормативку?
Нет там ничего сложного.
Правда это процесс динамичный и следить за изменениями надо в режиме нон-стоп.
Монобанк - конченый недобанк :!:
vovan_prm
1
 
Повідомлень: 2635
З нами з: 09.09.14
Подякував: 920 раз.
Подякували: 1176 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: П'ят 18 жов, 2019 12:03

Re: Валютный рынок в контексте ДС

Народ - ну от я вам дивуюся . Працювати підприємцем майже невігідно - але чомусь в наймані робітники практично ніхто не повертається . Великий та середній бізнес - само собою - буде завжди у виграші - бо як мінімум законодавство і найкращі юристи - на їх боці ... Не кажучи про всілякі схеми , яки часто ніяк не конфліктують з законом ...
Puente
 
Повідомлень: 2580
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 327 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 18 жов, 2019 12:04

  Сибарит написав:
  asti написав:а вечером, если верить UBR, вышел Сити Банк и купил 15 млн на пустом уже рынке, чем и вздернул курс.

Весь вопрос в том, можно ли верить?
Сумма выглядит слишком большой для того времени, когда начался рост.
Что заставляет игроков в конце сессии пинать Рыжика, я не знаю.


Сити действительно вчера выходил. Но вот насчет 15 млн, UBR, как всегда, "трохи прибрехав".
Искатель
 
Повідомлень: 3437
З нами з: 22.02.16
Подякував: 507 раз.
Подякували: 1460 раз.
 
Профіль
1
2
Повідомлення Додано: П'ят 18 жов, 2019 12:04

Удивительно, вчера этот доллар пА 24,7 нах никому был не нужен - НБУ с покупками вынужден был выходить, а сегодня пА 25 гребут... Стана дураков? Нет, аленей! :) :)
Пірнач у гривню з валютного трампліну!
asti
 
Повідомлень: 1874
З нами з: 24.11.12
Подякував: 42 раз.
Подякували: 259 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 18 жов, 2019 12:10

  asti написав:Удивительно, вчера этот доллар пА 24,7 нах никому был не нужен - НБУ с покупками вынужден был выходить, а сегодня пА 25 гребут... Стана дураков? Нет, аленей! :) :)

Что-то пошло не так.Олени побежали не в ту сторону? :D
Востаннє редагувалось vittore64501 в П'ят 18 жов, 2019 12:16, всього редагувалось 1 раз.
vittore64501
Аватар користувача
 
Повідомлень: 127
З нами з: 10.01.19
Подякував: 41 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 18 жов, 2019 12:12

  jump написав:British American Tobacco зупинила виробництво тютюнової продукції на заводі "В.А.Т.-Прилуки" в Чернігівській області.

Про це стало відомо з репортажу одного з місцевих телеканалів.

У сюжеті йдеться, що компанія звернулася за допомогою до місцевої влади. Генеральний директор "В.А.Т.-Прилуки" Артем Скрипка заявив, що прийняті Верховною Радою поправки до законопроекту №1049 роблять виробництво сигарет нерентабельним.

Ці поправки підвищують обов'язкову націнку роздрібних продавців і тим самим змушують виробників підвищувати ціни на продукцію, що може привести до зменшення обсягів реалізації.

"Як компанія ми не можемо виробляти продукцію, з якої не знаємо що робити. Через це ми зупинили виробництво. Вже другий тиждень фабрика стоїть", - сказав Скрипка.

Зазначимо, що тютюнова фабрика "В.А.Т.-Прилуки" є одним з трьох найбільших платників податків в Україні і заплатила в 2018 році 16,05 млрд грн податків.Думаю это игра , склады забили на месяц вперед, теперь из себя жертву изображают.
Там рынок жесткий, если их продукция будет месяц отсутствовать, то потребители перейдут на марки других заводов. Вернуть назад своих потребителей будет сложно.
Живите своим умом!
zzzzzz
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 37172
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3582 раз.
Подякували: 9085 раз.
 
Профіль
44
12
2
1
  #<1 ... 24922493249424952496 ... 3965>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Zebra і 5 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
16926 2121660
Переглянути останнє повідомлення
Сер 26 лют, 2020 15:30
Zebra
Валютный рынок в мире 1 ... 678, 679, 680
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 22:15
6799 1515065
Переглянути останнє повідомлення
Пон 24 лют, 2020 10:40
ЛОБ
31 628
Переглянути останнє повідомлення
Чет 20 лют, 2020 19:05
sesk
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама