Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 29872988298929902991 ... 11696>
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 09:11

  change_pm написав:
  Natt написав:Мені здається, порівнювати недоцільно, оскільки навряд чи хрущик навіть в дуже занедбаному стані в центрі Києва буде коштувати 8-10 куо. Давайте порівнювати те, що має приблизно однакові цінники.


Наталі, а чи ви читали те, що я з самого початку написав? З вашої відповіді бачу, що не читали.
Так ось, я написав, що 8-10куе + ще 2-3 об"єкти, де флай вкладеться + головняк на 3-4 ремонти і переїзди = один хрущік в центрі. А по зручності життя, хрущік буде на голову вище, всіх тих "стрьомних" об"єктів, де він вклався.

хрущік в центрі за 30КУЕ? акуїть, дайте два
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34253
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2750 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 09:15

  flyman написав:
  change_pm написав:
  Natt написав:Мені здається, порівнювати недоцільно, оскільки навряд чи хрущик навіть в дуже занедбаному стані в центрі Києва буде коштувати 8-10 куо. Давайте порівнювати те, що має приблизно однакові цінники.


Наталі, а чи ви читали те, що я з самого початку написав? З вашої відповіді бачу, що не читали.
Так ось, я написав, що 8-10куе + ще 2-3 об"єкти, де флай вкладеться + головняк на 3-4 ремонти і переїзди = один хрущік в центрі. А по зручності життя, хрущік буде на голову вище, всіх тих "стрьомних" об"єктів, де він вклався.

хрущік в центрі за 30КУЕ? акуїть, дайте два

Навіть на ДВРЗ треба добре шукати, щоб щось купити за такі гроші.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23777
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1651 раз.
Подякували: 2531 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 09:16

  airmax78 написав:В общем такая инфа: помните рассказывал тут про квартиру в Милане за невероятные 800К ойро. Сейчас она продается. Оценили... в 1200К ойро. В общем, мне кажется, мы уже очень очень очень близко к какому-то очень жесткому бабаху.

так там же іпотека від Царя Гороха, тому у них пальне в рокеті на червоній відмітці, і дозаправки небуде, хіба вже іпотеку даватимуть із від"ємними відсотками (тобто ще будеть тобі доплачувати за те що взяв),
а в нас ще чекають на дозаправку в польоті іпотекою по 10%
До речі, stm передавала час від часу сводкі с полій італійського РЖН, чьо там і як там, і чому турецький РЖН ацтой, а італійський рулєз.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34253
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2750 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 10:02

.... і хочеться, і колиться! ©®™)))))

  flyman написав:якби була іпотека під 4% у грн. і впевненість у майбутньому, то взяв би


- от і мені, хочеться влізти в іпотеку....
- але куди, якщо вже й на котловани не дуже "смачні ціни"?!

... і вже писав, що:
- розумію, що зараз не найкращий час для купівлі..... але ж ніхто не заперечить того факту, що іпотека буде в гривні, а ціни на РН в гривнях за останні роки ЗОВСІМ НЕ ПРОСІЛИ, а тільки виросли!!! :?: :idea:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 10:23

  Долярчик написав:
  flyman написав:якби була іпотека під 4% у грн. і впевненість у майбутньому, то взяв би


- от і мені, хочеться влізти в іпотеку....
- але куди, якщо вже й на котловани не дуже "смачні ціни"?!

... і вже писав, що:
- розумію, що зараз не найкращий час для купівлі..... але ж ніхто не заперечить того факту, що іпотека буде в гривні, а ціни на РН в гривнях за останні роки ЗОВСІМ НЕ ПРОСІЛИ, а тільки виросли!!! :?: :idea:


Якщо хочеться, то треба влізати. Он дивись, всі кажуть криза-криза, купити немає чого, а потім раз, і пише тут форумчанин, купив 10 паркомісць.

Поки ти чекаєш, вони "твої" метри відкупляють!
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 10:27

  change_pm написав:
  Долярчик написав:
  flyman написав:якби була іпотека під 4% у грн. і впевненість у майбутньому, то взяв би


- от і мені, хочеться влізти в іпотеку....
- але куди, якщо вже й на котловани не дуже "смачні ціни"?!

... і вже писав, що:
- розумію, що зараз не найкращий час для купівлі..... але ж ніхто не заперечить того факту, що іпотека буде в гривні, а ціни на РН в гривнях за останні роки ЗОВСІМ НЕ ПРОСІЛИ, а тільки виросли!!! :?: :idea:


Якщо хочеться, то треба влізати. Он дивись, всі кажуть криза-криза, купити немає чого, а потім раз, і пише тут форумчанин, купив 10 паркомісць.

Поки ти чекаєш, вони "твої" метри відкупляють!


Тобто, деякі форумчани навмисно дезінформують інших в своїх корисних цілях, так?
remark
 
Повідомлень: 971
З нами з: 25.12.15
Подякував: 170 раз.
Подякували: 99 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 10:35

  Frant написав:
Навіть на ДВРЗ треба добре шукати, щоб щось купити за такі гроші.


Вже і Франт повірив в дорожай, а як раніше співав тут про дєшєвєй, скільки людей відбив від інвестицій, теж мабуть скуповувався по-тихому лякаючи конкурентів падінням машинобудування та металообробки в країні. Ганьба.
Востаннє редагувалось remark в Нед 16 лют, 2020 10:37, всього редагувалось 1 раз.
remark
 
Повідомлень: 971
З нами з: 25.12.15
Подякував: 170 раз.
Подякували: 99 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 10:37

... за крок до перевороту думок ©

  change_pm написав:
  Долярчик написав:
  flyman написав:якби була іпотека під 4% у грн. і впевненість у майбутньому, то взяв би


- от і мені, хочеться влізти в іпотеку....
- але куди, якщо вже й на котловани не дуже "смачні ціни"?!

... і вже писав, що:
- розумію, що зараз не найкращий час для купівлі..... але ж ніхто не заперечить того факту, що іпотека буде в гривні, а ціни на РН в гривнях за останні роки ЗОВСІМ НЕ ПРОСІЛИ, а тільки виросли!!! :?: :idea:


Якщо хочеться, то треба влізати. Он дивись, всі кажуть криза-криза, купити немає чого, а потім раз, і пише тут форумчанин, купив 10 паркомісць.

Поки ти чекаєш, вони "твої" метри відкупляють!

.... щось, зразу згадались 15-16-17р, як тут більшість "тріпали язиком", що то ще не дно! - що ціни ще впадуть.... і т. п.

- і от якби я не взяв в жовтні 2017 на котловані, а чекав, що ціни ще прлсядуть,то.....
- то зараз би теж тільки брав на котловані, так як на готове, навряд-чи б вистачило коштів!
- а якщо б і вистачило, то на ремонт би точно не було б!
- а так, я ВЖЕ живу!!! - в своїй квартирі, ще й на пів однухи наскирдував! :idea:

п. с.
... чуйка Долярчика - велика сила! - так що, думай-те! :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 10:48

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

домик взлетел на +1.4% за неделю. а это 72% годовых
рокета
PS4
 
Заблокований
Повідомлень: 460
З нами з: 26.12.19
Подякував: 5 раз.
Подякували: 50 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 10:58

  remark написав:Тобто, деякі форумчани навмисно дезінформують інших в своїх корисних цілях, так?


Чому навмисно? Просто зараз, що не в ріал тайм здається, що вже застаріло. Хоча, все може бути...
Припустимо, інвесторкиїв кричить - Рокета, а сам що робить невідомо? Може саме в цей час і зливає всі Крущі...
Бізінес, нічого особистого!
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 29872988298929902991 ... 11696>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24653 16501234
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 бер, 2024 10:40
vitaliiangel
1347 5429598
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 14:46
Frant
3 35351
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 17:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама