Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
В Германии в 2022 году на социальные выплаты будет направлено более одного триллиона евро. По предыдущим расчетам, только в 2023 году социальный бюджет федерального правительства составит 163,3 миллиарда евро. Рекордный бюджет – примерно в три раза больше, чем у федерального министерства здравоохранения.
Теперь опрос INSA для BILD показал: 71 процент НЕ хочет платить более высокие налоги или пошлины, если это может увеличить социальные расходы государства. Однако только 16 процентов хотели бы платить больше!
Это означает, что разрастающееся государство всеобщего благосостояния с его высоким бременем становится слишком дорогим для немцев.
BIGor написав:Мені завжди цікаво, в якому житлі живуть такі сім'ї з 3-ма дітьми. Особливо різнополими. 4-кімнатних квартир у них впринципі не існує. Звичайна трьошка - це кухня студія, дві маленькі кімнати-спальні, і один сумісний санвузол. Тобто батьки живуть в одній спальні, 3-є дітей в іншій? З іншої сторони, читав, що дуже багато людей мають по 1-й дитині. Причини - дуже маленька декретна відпустка для жінок, дороговизна житла ітд. Прям можна в коментах під будь-якою новиною про польську демографію прочитати від поляків.
Бувають і 3-кімнатні з окремою кухнею, і 4-кімнатні, і навіть 4-кімнатні з окремою кухнею. До того ж є таунхауси (4 кімнати і більше) та звичайні приватні будинки (тут вже обмеження тільки в бюджеті власника).
Ну це може Ви таке бачили. З того що я бачу: більш-менш нові квартири (починаючи з 2000х) з окремою кухнею - це рідкість. 2 санвузи в 3-х кімнатній - ще більша рідкість. За 500 000 Євро звичайно варіанти є, але за такі гроші вже краще купляти подалі в ЄС.
BIGor написав:Ну це може Ви таке бачили. З того що я бачу: більш-менш нові квартири (починаючи з 2000х) з окремою кухнею - це рідкість. 2 санвузи в 3-х кімнатній - ще більша рідкість. За 500 000 Євро звичайно варіанти є, але за такі гроші вже краще купляти подалі в ЄС.
Я дивився різні планування у новобудовах. Багато 3 та 4 кімнатних йдуть з двома санвузлами. Окрема кухня зустрічається не так часто, але теж трапляються і такі проекти. Ну і ціни не 500 000 євро, звичайно, а нормальні.
Чисто для статистики про квартири та санвузли - Туреччина: - квартири 2+1 - «трикімнатні» - мають два повноцінні санвузли. Якщо будинок побудований років 15-20 тому, то один с санвузлів може бути «гостьовий» - без душової кабіни; ванна в квартирі - великі рідкість. Бачив один раз в квартирі нашого українця, квартира 3+1, куплена на вторинному ринку в 2020 році. - окрема кухня - то рідкість, в переважній кількості квартир - то «салон», де кухня поєднана з тим, що у нас зветься «зала». Окремі кухні можна зустріти в будинках побудови орієнтовно 2005 року - в квартирах 2+1. Також можна зустріти в квартирах 3+1 або 4+1 в нових ЖК Преміум-класу. Тут і ціна може бути вища за 500к€.
Bolt написав:............ А что вы подразумеваете под термином,, новая физика"?! 😳
В то время - атомная физика. Сегодняшнюю программу старших классов не знаю.
Пы. Сы. Если, что то в школе у нас преподавал молодой физик после универа, играл с нами в шахматы на уроках и басни разные рассказывал, так, что перед поступлением пришлось репетитора брать из полутехе. Но он мне мозги буквально за 10 занятий вставил.
Раздолбаи бывают любого возраста. Он, видимо, придерживался Вашего принципа - на работе, да ещё и за копеечную зарплату надо отдыхать. Но вот как можно за 10 занятий выучить весь курс физики не представляю. Видимо, в основном, у Вас знания всё же были.
У нас крупных латифунлистов хватает, которые могут себе это позволить. Уже пару раз видел трактора размером с полтора Кировца с восмью колёсами. 😳
Я написал именно о мелких фермерах. В связи с разговором, который здесь был о массовом переселении из городов в сёла. О том и речь, что в с/х мелкие фермеры могут конкурировать с латифундиями только в каких-то относительно узких нишах. Так же, как ремесленники проиграли соревнование с крупным машинным производством.
У комунізма/соціалізма завжди один фінал - цікаво, що німці не вчаться на помилках інших.
У немцев это осложнено тем, что своё "государство всеобщего благосостояния" они решили распространить на всех приехавших независимо от их желания работать. Недаром все беженцы рвутся именно к ним. Такое количество "понаехавших" не выдержит ни одно государство. "Своих" они, вероятно, потянули бы.