Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 57355736573757385739 ... 9213>
Повідомлення Додано: Вів 05 гру, 2023 00:11

  budivelnik написав:
  detroytred написав:
  budivelnik написав:Як би то не було , але 3-5% ми на оборону віддавали 30 років..і який результиат? Пуйло на нас напало бо ті хто витратив наші гроші не зміг збудувати армію яка б показала агресору що нападати собі дорожче.
Самому-то не смішно?
Я якщо бюджет був 10 копійок і 9 (тобто аж 90%) ви віддавали хоч 1000 років,
Ні - не смішно..
Саме це я тобі й пробував пояснити
В мене ніхто не питався який в мене бюджет...
10 копійок чи 15....
Я використовував тільки те що маю і ставав успішним( виконував поставлені перед собою задачі) тільки тими ресурсами які сам створив
А ти все життя таскався з протягнутою рукою і розповідав що тобі мало дають...
А тобі давали
а - 2 середніх зарплати по Україні мінімум весь час твоєї служби
б - на пенсію ти пішов в 45 а не в 63 як піду я
в - і при цьому тобі мало...

Тепер розумієш що твоя вякання це варіація на тему що ТИ БЮДЖЕТНИК працював добре
А ті хто тобі платив - ті ПОГАНО , бо ТОБІ МАЛО.

Тепер розумієш хто ти?
ПС
якби мені дали в 1990 році не 100 грн а 1 млн - то я б також тягався з Коломойським
А так
маємо те що маємо
Ти ж просрав навіть те що тобі дали і тому наша Армія не змогла протистояти в 2014 на рівних..що привело до 2022 року
Це тобі зрозуміло
ППС
До речі саме погана робота вчителів в період 1990-2023 - і є причиною такої кількості невігласів які вірять популістам..
Але ж у вчителів також відмазка - їм мало платили...


В твоєму потоку, окрім брехні, що я "все життя таскався з протягнутою рукою і розповідав що тобі мало дають...*, а також як ти став успішним, не зформульовано так в чому власне я завинив?
Зформулюй конкретно.

Твій успіх лише у виграшу конкуренції у інших місцевих підприємців та праці без відпочинку. Все!!! Три-чотири (чи 2?) твоїх банкрутства (тобто програшів у війнах), як показник.

Почекай, моя армія теж виграє в орків. З часом. У зовнішньго гравця, тобто на зовнішньому ринку.
У військовій сфері ігри довгі. Не урівнюй.

З.и. пагане забезпечення ЗСУ тоді - це факт
Про мале моє грошове забезпечення казалось виключно для спростування твердження -- катався як сир в маслі.
Ти, як завжди, забрехався...
А мені спростовуй.
Востаннє редагувалось detroytred в Вів 05 гру, 2023 00:12, всього редагувалось 1 раз.
detroytred
 
Повідомлень: 29546
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 05 гру, 2023 00:12

  hume написав:Общается ли зеленский с некоторыми командирами в обход Залужного? - да. Есть куча фото где Зеленский с генералами в ТЧ с Сырским проводят ставки, это было неоднократно.


на цих ставках що вирішували мимо залужного? його туди не пускали? ну шо за бред. фактів на підтвердження конфлікту - НУЛЬ. крім безуглої - дорікнути нічим. ну так давайте ще дубінського послухаєм до кучі, чого стидатись.

є фотки де зеленський в бліндажах спілкується із полканами і майорами - це теж для того, щоб залужного обійти? чи це щоб обійти сирського?

є фотки з кінця липня цього року (через два місяці невдалого контрнаступу), де зеленський із залужним ржуть та обіймаються, при тому що про "конфлікт" русня вже накидувала задовго до цього - на ці факти звертати увагу не будем?

на мої питання, чого залужний терпить ці всі пекельні борошна і мовчки дивиться на те, як сирський кладе солдат - теж відповіді я не почув. а хочеться.
trololo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6056
З нами з: 16.10.14
Подякував: 2662 раз.
Подякували: 1406 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 05 гру, 2023 00:17

  hume написав:В интервью Зеленский хотел контрнаступать и особенью и зимой, но потом пришлось давать интервью Залужному, в котором он дал четкий посыл главному контрнаступальщику,что у нас есть проблемы.
И вот тут он стал кровным врагом,


ви реально вірите що в них настільки все погано, що вони через інтервью спілкуються? ну бредятина ж. але я втомився вже. хочеться вірить - вірте.
trololo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6056
З нами з: 16.10.14
Подякував: 2662 раз.
Подякували: 1406 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 05 гру, 2023 00:22

Фриз, мне действительно жаль, что так оно все((
Мне это все понять можно, но конечно привычно несколько иное отношение .
В любом случае, вы всегда можете рассчитывать…
Hotab
 
Повідомлень: 12754
З нами з: 15.02.09
Подякував: 348 раз.
Подякували: 2255 раз.
 
Профіль
1
3
2
Повідомлення Додано: Вів 05 гру, 2023 00:22

...
Востаннє редагувалось detroytred в Вів 05 гру, 2023 01:46, всього редагувалось 1 раз.
detroytred
 
Повідомлень: 29546
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 05 гру, 2023 00:22

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  detroytred написав:Почекай, моя армія теж виграє в орків. З часом.
Я на те й працюю щоб вона перемогла...Моє останнє банкрутство було 20 років тому, при чому це не було банкрутство в мінус...Це було проста втрата коштів в одному з напрямків бізнесу...інші працювали
Але яке відношення до перемоги ЗСУ будеш мати ти?
Ти воююєш сьогодні?
Передаєш свій досвід сьогодні?
Відмовився від частини пенсії шляхом перечислення в ЗСУ ?

Ні
Ти тепер вирішив побути експертом з економіки..
Тобто
Те чим 20-30 років займався - зломав
Тепер вирішив повякати в темі якою НІКОЛИ не займався...
Ти думаєш що можна зрозуміти бізнес- прочитавши три книжки?
Так я тобі нагадаю
Мемуари Жукова ти швидше за все читав - але Генералісімусом так і не став.
Поясниш чому, в справі якій віддав все життя-ти практично ніхто , але при цьому вважаєш що можеш бути корисним в справі якою не займався жодної хвилини?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27850
З нами з: 15.01.09
Подякував: 280 раз.
Подякували: 2957 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 05 гру, 2023 00:24

  Zebra написав:
  hume написав:В украинской правде было написано, что Залужный хочет дистанцироваться от этого срача, и старается не выходить в медийное пространство. Но в офисе президента зачем то заказывают опросы и рейтинги на которых отчётливо видно рост рейтинга Залужного. Ответ прост, когда ты исполняешь полнейшую дичь то у твоего оппонента будет расти рейтинг не зависимо не от чего. То есть офис президента придумал себе конкурента, и благодаря бездарным действиям власти этот придуманный конкурент (Залужный) только поднимает свой рейтинг, ему нужно просто молчать, Зеленский сам всё сделает.

Залужный это Ющенко-2.0

в смислі "флєгматік"?
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35761
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1586 раз.
Подякували: 2782 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 05 гру, 2023 00:26

  Xenon написав:
  hume написав:В украинской правде было написано, что Залужный хочет дистанцироваться от этого срача, и старается не выходить в медийное пространство. Но в офисе президента зачем то заказывают опросы и рейтинги на которых отчётливо видно рост рейтинга Залужного. Ответ прост, когда ты исполняешь полнейшую дичь то у твоего оппонента будет расти рейтинг не зависимо не от чего. То есть офис президента придумал себе конкурента, и благодаря бездарным действиям власти этот придуманный конкурент (Залужный) только поднимает свой рейтинг, ему нужно просто молчать, Зеленский сам всё сделает.

в отому рейтингу, на наступного презедента
де
1.Зеленський
2.Залужний
3. Притула

хібашо ще пса Патрона не вистачає для повноти картини

думаю, що він останній, хто має опупєнні повноваження, 31 березня пост перетворюється в тикву, а потім внесуть зміни і буде мати номінально як Штангенмаєр в Германіях, можна і Притулу, щоб фейсом торгував та посміхався на камеру
Востаннє редагувалось flyman в Вів 05 гру, 2023 00:34, всього редагувалось 1 раз.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35761
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1586 раз.
Подякували: 2782 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 05 гру, 2023 00:30

  flyman написав:
  Zebra написав:
  hume написав:В украинской правде было написано, что Залужный хочет дистанцироваться от этого срача, и старается не выходить в медийное пространство. Но в офисе президента зачем то заказывают опросы и рейтинги на которых отчётливо видно рост рейтинга Залужного. Ответ прост, когда ты исполняешь полнейшую дичь то у твоего оппонента будет расти рейтинг не зависимо не от чего. То есть офис президента придумал себе конкурента, и благодаря бездарным действиям власти этот придуманный конкурент (Залужный) только поднимает свой рейтинг, ему нужно просто молчать, Зеленский сам всё сделает.

Залужный это Ющенко-2.0

в смислі "флєгматік"?

мабуть в сенсі "боярин у кої-то віки хороший а цар поганий"
fox767676
 
Повідомлень: 1907
З нами з: 13.06.20
Подякував: 304 раз.
Подякували: 130 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 05 гру, 2023 00:33

  budivelnik написав:
  detroytred написав:Почекай, моя армія теж виграє в орків. З часом.
Я на те й працюю щоб вона перемогла...Моє останнє банкрутство було 20 років тому, при чому це не було банкрутство в мінус...Це було проста втрата коштів в одному з напрямків бізнесу...інші працювали
Але яке відношення до перемоги ЗСУ будеш мати ти?
Ти воююєш сьогодні?
Передаєш свій досвід сьогодні?
Відмовився від частини пенсії шляхом перечислення в ЗСУ ?

Ні
Ти тепер вирішив побути експертом з економіки..
Тобто
Те чим 20-30 років займався - зломав
Тепер вирішив повякати в темі якою НІКОЛИ не займався...
Ти думаєш що можна зрозуміти бізнес- прочитавши три книжки?
Так я тобі нагадаю
Мемуари Жукова ти швидше за все читав - але Генералісімусом так і не став.
Поясниш чому, в справі якій віддав все життя-ти практично ніхто , але при цьому вважаєш що можеш бути корисним в справі якою не займався жодної хвилини?

Почекай. Не підмінюй предмети і не генерить нового. Не стрибай.

Вкажи чим я завинив отією своєю службою.
Потім може дійдемо до інших предметів, які ти згенерив в претезіях.
Мені тепер після Василя, Прохожого, кота від твоїх претензій та потоку брехні відбиватися?
Потім наступний вистрибне.

З.и. по економіці ми з тобою вже роки чубимося...
І я не вчу тебе підприємництву, але коли ти елементарні дурниці пишеш, то їх навіть школяр побачить. Де відсотки, а де абсолютні цифри потрібні. Де в підручнику ВВП - ЦЕ сумма доданих вартостей, а в тебе фахівця -- сума цін! товарів.
І т.д.

В мене теж у школі була золота медаль та червоний диплом вишу, я прості доступні речі осилити-то можу.
Побачити твої єралашики.
detroytred
 
Повідомлень: 29546
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 57355736573757385739 ... 9213>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Ой+ і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
16 63248
Переглянути останнє повідомлення
Чет 27 чер, 2024 14:39
Slon_Nosov
1493 222447
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 707794
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама