candle645 Всі податки і зарплати - сплачені мобілізованими - це гроші отримані від тилу, тобто від мене...Тобто всі твої ПДФО і ПФ і Зарплата =1,3 млн/рік - сплачені такими як я.
Скільки сотень тисяч прикладів ти можеш привести , які в тилу роблять більше від мене, памятаючи що всього втилу працює 5+/- млн..
То якщо я такий поганий десяток інших - ще гірші? То може свій гнів спрямуєш на них? Вони ж ще менше платять
Востаннє редагувалось budivelnik в Вів 20 лют, 2024 09:43, всього редагувалось 1 раз.
Ostrv написав:В ЕС отношение к налогам строгое и все ухылянты платят налоги там. У нас они вероятно числятся безработными. Но, опять же, как отличить добросовестного) ухылянта от инвалидов живущих на выплаты государства, официально уехавших с тремя детьми, по уходу за инвалидами , уже давно живущих за границей и имеющих там уже и гражданство, но не сумевших или не посчитавших нужным отказаться от украинского ? Как их вычислить? Вангую опять инициативу по созданию электронного кабинета добросовестного плательщика налогов . Либо создания в налоговой еще одного подразделения с достаточно большим штатом для проведения работы по уточнению данных налогоплательщиков. Хотя как то не верится в эту инициативу. Администрирование этих поступлений будет гораздо дороже самих поступлений. Либо эта инициатива направлена на создание дополнительных бронированных мест) в налоговой.
А може все таки прийняти закон , який де-криміналізує знаходження людей за кордоном... Створення податкового відділу-нічого не дасть А Закон по якому ті хто ДОБРОВІЛЬНО задонатять від ????? грн/місяць - і при цьому отримають легалізацію( від України) свого перебування за кордоном) - на пару десятків мільярдів Бюджет наповнить...
Але ж треба люто плюсувати комусь , хто критикує необхідність економічної підтримки в тилу...
Витратили на війну - це «просрали»? Щось з вас від страху нового закону все більше дурниць ллється. Звідки така паніка? А цифри віри в перемогу, які ви привели, таки достатньо високі.
Hotab написав:Витратили на війну - це «просрали»? Щось з вас від страху нового закону все більше дурниць ллється.
Є таке проте донати і збори надходять від волонтерів куди треба - є запит є виконання . Щодо державності і допомоги - якщо є змога не виконати тому що заборона , то будь-який державний діяч зробить як прописано саме в Законі і сам не буде проявляти жодної ініціативи - ми ж бачимо всі хто має бронь і доплату за військовий стан мовчки виконують .
Офіс Президента України розглядає ініціативу, яка може змінити підходи до працевлаштування та податкової системи в країні. Міркують над введення податку на нероб.
🔍 Деталі ініціативи:
Цільова аудиторія: Йдеться про приблизно 1 мільйон чоловіків мобілізаційного віку, які наразі не зайняті в Збройних Силах України та не мають офіційного місця роботи, а отже, не сплачують податки.
Дуже схоже на вкид, бо як будуть сегрегувати по статі? І як стягувати майно? Чи взагалі є "мальчік", бо можновладці останній раз робили перепис свого населення в 2001 році.
Всім хто мріє відправити мене в ЗСУ 1 Вам це не вигідно економічно 2 Внаслідок того , що я краще від Вас це розумію ( а разом зі мною це розуміє ТЦК) То потрапити в ЗСУ я можу тільки добровольцем 3 Я піду добровольцем тільки в тому випадку , коли вирішу нашкодити майбутньому життю тих хто мене критикує. Пояснюю а - я чудово знаю свій фізичний стан, мав колись хорошу військову підготовку , а тому загину там де треба і так як треба ( маючи надію що зі шкодою для педераційників) б - цими своїми діями , я змушу своїх критиків , впродовж наступних 3 років виплатити моїй сімї 15 млн грн( нагадаю за 30 років важкої праці я створив капітал всього в 10 млн грн).
Так що вибирайте що вигідніше Вам Будівельник в тилу - платить податки/донатить на 0,5-1 млн грн/рік Чи Будівельник на фронті, забере пяток москаликів а Ви за це заплатите його сімї 15 млн грн
ПС Я бувший спортсмен і чудово відчуваю свій організм. При нормальному військовому навантаженні він протягне максимум місяць-три ( такий собі одноразовий...)