Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 1816618167181681816918170 ... 18181>
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 18:13

демократична партія США це

  Banderlog написав:Наступний пункт-завоз іноземних робітників.
Чи можуть праві підтримувати? Можуть, якщо завозять рабів на плантації. А якщо робітників на плантації в бананову республіку?

виходить, що демократична партія США це праві
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 43143
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1650 раз.
Подякували: 2895 раз.
 
Профіль
 
1
4
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 18:16

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  pesikot написав:на этом форуме 2005-2007 года называют лучшими с финансовой точки зрения и только у самого умного shapo "он всё просрал"


гарні роки для інвестицій в Україну 2005-2007? так
Вітя все просрал, що є фактом його 5,45% на виборах 2010р(5місце)
чому він все просрав, тому що взяв премьером Юлю

все пошло у нього не по плану з самого початку

Президент Ющенко завершив дводенний візит до Туркменістану(23-24 березня 2005р), який, разом з Росією, є головним постачальником газу для України.
По завершенні Ющенко заявив, що ідея нового газотранспортного консорціуму з Каспію може бути реалізована у найближчі три роки.

За словами українського президента, українська делегація на переговорах із Сапармурат Ніязовим запропонувала створити консоріцум із транспортування газу за маршрутом Туркменістан - Александров Гай (Казахстан) - Новопсковськ (кордон України з Росією) - Україна.

Однак, як повідомляє Асошіейтид Прес, президент Ніязов відмовився підписати довготермінову угоду про постачання газу Україні у наступні 15 років, всупереч сподіванням України убезпечити для себе стабільні поставки за фіксованими цінами.


Ющенко думавЮ що вдастся купувати туркменський газ на пряму, без посередництва рф...подарив коштовну шашку Ніязову(не сподовалось, як Віктор Андрійович при телекамерах начал с того: Ти Кучме газ продава по 25дол, а мені пропонуєшь по 50
мені-тобі...може Україні? де культура і димпломатія?
створення РосУкрЕнерго -це що не корупція?
Зареєстрована в швейцарському кантоні Цуг 22 липня 2004 року як спільне підприємство двох фінансових організацій — групи «Газпромбанк» (яка володіє 50 % акцій спільного підприємства через зареєстровану в Швейцарії компанію ARosgas Holding AG) і компанії Centragas Holding (Центрагаз Холдинг), фактичними співвласниками якої є громадяни України Дмитро Фірташ (90 %) і Іван Фурсін (10 %).

Статутний капітал — 35 000 доларів США.


Сам Фірташ в розмові з послом США восени 2008 року (ці відомості потрапили в ЗМІ через «ВікіЛікс»), визнавав, що на початку свого газового бізнесу йому «надавав дозвіл на бізнес» московський кримінальний авторитет Семен Могилевич (Сергій Шнайдер), якого уряд США оголосив «одним з десяти найрозшукуваніших у світі ворогів США»


кому Фірташ платив відкати?
prodigy
 
Повідомлень: 14071
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3419 раз.
Подякували: 3371 раз.
 
Профіль
 
1
4
2
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 18:26

нарід не зацінив

  pesikot написав:на этом форуме 2005-2007 года называют лучшими с финансовой точки зрения и только

нарід не зацінив бо не читав "этот форум"
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 43143
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1650 раз.
Подякували: 2895 раз.
 
Профіль
 
1
4
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 18:58

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  shapo написав:И почему у грузин должно быть по-другому? Ведь в реформах Саакашвили было много показухи

подскажите вы были вообще в Грузии, а в частности в период Президента Саакашвили?
Прохожий
 
Повідомлень: 14497
З нами з: 05.06.13
Подякував: 945 раз.
Подякували: 1469 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 19:04

  Прохожий написав:
  shapo написав:И почему у грузин должно быть по-другому? Ведь в реформах Саакашвили было много показухи

подскажите вы были вообще в Грузии, а в частности в период Президента Саакашвили?

Мы можем услышать, как он 33 года прожил в Грузии и всё знает о жизни в Грузии )
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 14351
З нами з: 31.08.09
Подякував: 551 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 19:15

  Banderlog написав:
  Shaman написав: - вже тридцять п'ять років минуло з розвалу срср - а дехто досі ментально там, й не хоче сприймати реальність, живе у своїх вигаданих спогадах :lol:

Шо ти мелеш? :lol:
мож тобі муляє, що людина яка там жила має память про ті часи не вигадану і не сприймає твої байки з методички?

людина жила за часів срср й розповідає про молочні ріки? ні він, ні ти чомусь не змогли заперечити всі ті негаразди, які я описав про срср? то в кого вигадана правда? так, я пишу про дупу в срср у 80 ті році, й навіть ЛАД визнає, що тоді вже наступила .опа... але про що ви мовчите - що 80ті роки - це ЗАКОНОМІРНИЙ результат, по іншому бути не могло. скоріш, просто це не розумієте...

про методичку можеш забути, немає в мене такої - а власні погляди є ;)
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13334
З нами з: 29.09.19
Подякував: 843 раз.
Подякували: 1795 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 19:15

  shapo написав: Если изгнание менял это не наказание,то что это

По нынешним меркам, это хулиганство.
Подумаешь... Перевернул пару стрлов менял на площади перед храмом...
Сибарит
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 9649
З нами з: 02.09.15
Подякував: 6540 раз.
Подякували: 21818 раз.
 
Профіль
 
136
85
39
2
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 19:18

  Banderlog написав:
  sashaqbl написав:
  Banderlog написав:Шо ти мелеш?
мож тобі муляє, що людина яка там жила має память про ті часи не вигадану і не сприймає твої байки з методички?

Память - штука відносна. Ти був молодший, трава була зеленіша...
ну понятно, давай дідові ладу розкажем як воно було насправді.
А потом будуть нам через 30 років розказувати, що ми не очевидці подій і живем вигаданими спогадами :lol:

ти можеш сперечатися, але те що для ЛАДа найкращі 70ті роки, бо тоді щось стояло - це доведений факт не лише для ЛАДа. ;) я теж 90ті роки не згадую, як суцільний треш - бо це мої студенські роки :lol:
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13334
З нами з: 29.09.19
Подякував: 843 раз.
Подякували: 1795 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 19:24

  ЛАД написав:
  Banderlog написав:
  prodigy написав:ти ж наполегливо преш проти країни,
від якої отримаєш гроші

пропоную замінити мене на службі кимсь більш патріотичнонастроєним
і їм втірать разну чуш як донатите в тилу та моцко платити.

А на мене ваш телемарафонівський брєд не діє.
Це такі як ти слухають піаністів, а ті слухають некромантів і совєтуються
З ворожкою Марієй Тіхой, і брешуть люди що вона нєкоторих міністрів поцінововувавачів "єворопейських цєнностєй" та внєдрєнія високих технологій :lol: ...

Не мечтайте.
Такого не дождётесь.

так Бандерлог сам писав, що має можливість дембельнутися - але щось його тримає. що саме - не каже. але постійно скаржиться на те, що сам не робить... :oops:
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13334
З нами з: 29.09.19
Подякував: 843 раз.
Подякували: 1795 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 19:25

  ЛАД написав:...
Я до 41 года жил в одинарке без кухни (кухня в прихожей без мойки, мойку уже на моей памяти установили в туалете, спільному з ванною) и не считал, что жил "як свині".
Может, вы и жили як свиня и это оставило свой отпечаток.

оце вже схоже на срср. й що, це нормальне життя?..
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13334
З нами з: 29.09.19
Подякував: 843 раз.
Подякували: 1795 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
  #<1 ... 1816618167181681816918170 ... 18181>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: pesikot, sashaqbl і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 37401
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 тра, 2026 05:16
shapo
0 37381
Переглянути останнє повідомлення
Пон 30 бер, 2026 21:42
buratinyo
36 340992
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 січ, 2026 09:53
Letusrock
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама