|
Здача в оренду проти депозиту в 2011 році |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
Додано: Пон 07 лют, 2011 11:35
А может глубокоуважаемый будівельник ответить на простой вопрос: ЕСЛИ ВЛОЖЕНИЯ В НЕДВИЖИМОСТЬ - "НАШЕ ВСЕ", ТО ВСЮ ПРИБЫЛЬ СЕЙ КРУПНЫЙ СПЕЦ БИЗНЕСА ДОЛЖЕН НАПРАВЛЯТЬ В СКУПКУ КВАРТИР. ЭТО ТАК? СКОЛЬКО КВАРТИР ВЫ УВАЖАЕМЫЙ УЖЕ НАСКЛАДИРОВАЛИ??? ЦИФРУ И МЕТРАЖ - В СТУДИЮ. если этого не будет - закрываем тему и извиняемся за демагогию, ок?
-
козерог
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 07 лют, 2011 12:55
budivelnik написав:А тут два фактори 1 За 10 років долар обесцінився в 5 разів ( і це добре видно по цінам на золото-нафту на світових ринках) 2 За тих самих 10 років населення в доларах стало багатшим. Просто порівняйте ВВП держави ( один з трьох рівноцінних варіантів обислення ВВП - це варіант обчислення витрат населення , а як Ви прекрасно розумієте витратити більше ніж маєш можна тільки у випадку наявності друкарського верстату , у населення такий відсутній ) Отже
рік____ВВП грн_________ВВП долар 2001___204 млрд_________40 млрд 2010___1000 млрд________120 млрд На лице збільшення в три рази доходів населення в валюті при практично незмінній товарній масі в державі ( ціна товару= обєм грошей/обєм товарів) , тому: Беремо 4950 доларів(Ваша ціна) х 5 разів( інфляція долара) х 3 рази ( збільшення середніх доходів населення в доларах) =75 000 доларів(600000 грн ) - так що явно видно що сьогоднішня ціна не переоцінена а недооцінена.
Доллар не обесценился в 5 раз за 10 лет, максимум в 2. Обесценивание всего в Украине в 5 раз - это с учетом роста ВВП. Не было бы роста, не было бы и подорожания. С Ваших слов ВВП 2001 г - 200 млрд ВВП 2010 г - 920 млрд ( в 4.5 раза больше) То есть Вы сами подтвердили, что за последние 10 лет даже ВВП вырос всего в 4.5 раза. И лишь недвижимость в 13 раз. Это объясняется никак не сумашедшей долларовой инфляцией, а притоком спекулятивного иностранного капитала в 2005-2007 годах, который уже 3-й год не могут вывести. И если посмотреть ситуацию в любом крупном иностранном банке то 10-40 % проблемным кредитов и есть та избыточная ликвидность, которую накачали, когда надували пузырь недвиги. И если бы банки могли выселить из заемных квартир всех должников, которые уже давно не платят кредиты, и продать эти квартиры по рыночной цене, то цены бы нас приятно удивили. Для Вас недвижимость - это бизнес, Вы строитель-бизнесмен, но не инвестор. Любой бизнес, если им занимается профессионал - прибыльный. Но для инвестиций я пока недвижимость не рассматриваю, да и Вы наверное не для себя строите, а на продажу, т.е. чтобы получить прибыль за свой труд. Будеттолькодорожать - никогда не аргумент.
-
l_s_v
-
-
- Повідомлень: 624
- З нами з: 20.05.10
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 16 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 07 лют, 2011 13:14
козерог написав:А может глубокоуважаемый будівельник ответить на простой вопрос: ЕСЛИ ВЛОЖЕНИЯ В НЕДВИЖИМОСТЬ - "НАШЕ ВСЕ", ТО ВСЮ ПРИБЫЛЬ СЕЙ КРУПНЫЙ СПЕЦ БИЗНЕСА ДОЛЖЕН НАПРАВЛЯТЬ В СКУПКУ КВАРТИР. ЭТО ТАК? СКОЛЬКО КВАРТИР ВЫ УВАЖАЕМЫЙ УЖЕ НАСКЛАДИРОВАЛИ??? ЦИФРУ И МЕТРАЖ - В СТУДИЮ. если этого не будет - закрываем тему и извиняемся за демагогию, ок?
Хочете мене спробувати загнати на слизьке ? Так от Відразу видно що Ви не читали мої попередні повідомлення де було написане слідуюче 1 Будівництво для мене , це в першу чергу засіб збереження зароблених коштів і тільки в другу - засіб заробляння. 2 Я постійно заявляв і заявляю далі , що всі мої неактивні кошти - замість депо чи долей в чужих бізнесах . я складую в себе в виробництві в вигляді квадратних метрів. На сьогодні в мене в нерухомості 60 кв м - комерційна нерухомість ( магазин )__приблизно 0,5 млн грн 240 кв м - три квартири де проживає моя сімя__приблизно 1,2 млн грн 400 кв м - три трьохкімнатних квартири і 7 гаражів - в будинку який я будую ( ще потрібно добудувати три двохкімнатних)_______2 млн грн В депозитах - 0 , в прикрасах , автомобілях, побутовій техніці в порівнянні з нерухомістб в мене практично 0. если этого не будет - закрываем тему и извиняемся за демагогию, ок?
Отже відповідь я Вам дав + перевірити правдивість цих слів можна за рахунок моїх повідомлень написаних за рік до Вашого тут появлення. Так що в мене зустрічна пропозиція. Цікавість Ваша втамована , значить Ви переходите від демагогії до конкретних дій, а саме Продаєте своє житло , якщо не має свого - вмовляєте родичів - Окей ?
Востаннє редагувалось budivelnik в Пон 07 лют, 2011 13:24, всього редагувалось 1 раз.
-
budivelnik
-
-
- Повідомлень: 26645
- З нами з: 15.01.09
- Подякував: 291 раз.
- Подякували: 2986 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Пон 07 лют, 2011 13:19
Доллар не обесценился в 5 раз за 10 лет, максимум в 2. Обесценивание всего в Украине в 5 раз - это с учетом роста ВВП. Не было бы роста, не было бы и подорожания. С Ваших слов ВВП 2001 г - 200 млрд ВВП 2010 г - 920 млрд ( в 4.5 раза больше) То есть Вы сами подтвердили, что за последние 10 лет даже ВВП вырос всего в 4.5 раза. И лишь недвижимость в 13 раз.
А чому Ви порівнюєте нерухомість Києва , а ВВП - держави. Ні для кого не секрет , що в 1990 році середня розбіжність в доходах була десь 2-3 рази між мінімумом і максимумом. На сьогодні ця розбіжність становить напевно 20-30 разів і розрив в КИєві набагато більший ніж по Україні , як не прямий аргумент - депозити Києва становлять 20-25% від всіх депозитів України , в той час як населення становить 5% від загальноУкраїнського. Тобто все як книжка пише.
-
budivelnik
-
-
- Повідомлень: 26645
- З нами з: 15.01.09
- Подякував: 291 раз.
- Подякували: 2986 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Пон 07 лют, 2011 15:01
budivelnik написав:А чому Ви порівнюєте нерухомість Києва , а ВВП - держави. Ні для кого не секрет , що в 1990 році середня розбіжність в доходах була десь 2-3 рази між мінімумом і максимумом. На сьогодні ця розбіжність становить напевно 20-30 разів і розрив в КИєві набагато більший ніж по Україні , як не прямий аргумент - депозити Києва становлять 20-25% від всіх депозитів України , в той час як населення становить 5% від загальноУкраїнського. Тобто все як книжка пише.
Про Киев я ничего не говорил. Сравнивал цены на донецкую недвижимость.
-
l_s_v
-
-
- Повідомлень: 624
- З нами з: 20.05.10
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 16 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 08 лют, 2011 12:57
budivelnik написав:60 кв м - комерційна нерухомість ( магазин )__приблизно 0,5 млн грн 240 кв м - три квартири де проживає моя сімя__приблизно 1,2 млн грн 400 кв м - три трьохкімнатних квартири і 7 гаражів - в будинку який я будую ( ще потрібно добудувати три двохкімнатних)_______2 млн грн
что из этого у Вас под арендой, за которую вы так палко агитируете???А продажа квартир служит диаметрально другой цели, нежели арендаТак що в мене зустрічна пропозиція. Цікавість Ваша втамована , значить Ви переходите від демагогії до конкретних дій, а саме Продаєте своє житло , якщо не має свого - вмовляєте родичів - Окей ?[/quote] - И в чем моя "демагогия"? Может я где-то призывал избавляться от собственного жилья? Жилье должно служить одной цени - проживанию.И вот тут мы с вами расходимся.
-
козерог
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 08 лют, 2011 20:10
козерог написав:budivelnik написав:60 кв м - комерційна нерухомість ( магазин )__приблизно 0,5 млн грн 240 кв м - три квартири де проживає моя сімя__приблизно 1,2 млн грн 400 кв м - три трьохкімнатних квартири і 7 гаражів - в будинку який я будую ( ще потрібно добудувати три двохкімнатних)_______2 млн грн
что из этого у Вас под арендой, за которую вы так палко агитируете???А продажа квартир служит диаметрально другой цели, нежели аренда
1 Як у Вас з логікою? Мене особисто цікавить чи розумієте Ви значення мого ніка Я будую , а не здаю в оренду, і при цьому знаю в рази більше від основної маси тут присутніх Звідки і як ростуть ціни в будівництві. 2 Яке з моїх повідомлень може трактуватись як спроба когось загнати чи то в оренду , чи то купити/продати житло ? Я навіть в цій гілці створеній табличці , спеціально щоб уникнути подібних звинувачень , придумав трьох віртуальних персонажів Бетон_ман , Депо_ман , Голд_вумен. Я просто показую як викрики сотень неадекватів спотворюють реальний стан речей і пропоную тим хто серьозно має цікавість до ринку нерухомості розглянути як його плюси так і мінуси. козерог написав:budivelnik написав: Так що в мене зустрічна пропозиція. Цікавість Ваша втамована , значить Ви переходите від демагогії до конкретних дій, а саме Продаєте своє житло , якщо не має свого - вмовляєте родичів - Окей ?
- И в чем моя "демагогия"? Может я где-то призывал избавляться от собственного жилья? .
Ваша демагогія полягає в викриках Всьо пропало шеф.Тому , якщо Ви здурі хочете когось звинуватити , то будьте готові до того , що можуть звинуватити і Вас. Якщо Ви впевнені що нерухомість це відстій і буде падати нижче плінтуса , то Ваша поведінка по утримуванню від продажі житла якою володіє Ваша родина - як мінімум не логічна. Якщо так сильно впевнені , то кидайте писанину на цих сторінках і займіться благополуччям власної родини . Чим швидше продасте , тим більше заробите.  Жилье должно служить одной цени - проживанию.И вот тут мы с вами расходимся
А чи можете Ви осягнути таку просту річ як : Якщо хтось сьогодні має зайві гроші і вирішив вкласти їх в купівлю житла , то таким чином він грає за тих хто не має ні житла ні грошей на купівлю житла , адже від збільшив кількість збудованих квадратних метрів в державі і все одно куди він їх подіне , -Здасть в оренду - Ви отримаєте можливість ще не заробивши на це житло ним користуватись - Виставить на продаж - збільшується пропозиція , значить буде зменшуватись ціна - Милується ним і нікому не віддає - знову за Вас , адже в разі відсутності бажання купувати , це житло все одноб не зявилось + цим житлом він забрав з споживчого ринку свої гроші і таким чином не дав збільшитись цінам на інші товари. ..... і так далі.
Востаннє редагувалось budivelnik в Вів 08 лют, 2011 20:26, всього редагувалось 1 раз.
-
budivelnik
-
-
- Повідомлень: 26645
- З нами з: 15.01.09
- Подякував: 291 раз.
- Подякували: 2986 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Вів 08 лют, 2011 20:22
даже Любому ежу, риалтору, строителю, понятно, шо депо выгоднее)))
а ежели сделать корзину с доступными в Неньке инструментами, то вобще даже базарить ниачём
шоб сдача в аренду стала выгодной, бетон должон расти хотя бы в ногу с укринфляцией, а он показывает прямо противоположную динамику
-
Андрей_В
-
-
- Повідомлень: 16813
- З нами з: 14.10.08
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 475 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 08 лют, 2011 20:30
Андрей_В написав:даже Любому ежу, риалтору, строителю, понятно, шо депо выгоднее))) ....
Ще до недавнього часу Вам було зрозуміло , що - ціни впадуть в рази - буд-матеріали подешевшають - на ринку зявиться житло а-ля щитові будиночки по ціні в 100-200 доларів за квадрат. Поки що цього не має . Чи не говорить це про те що Ваш інтелект нижчий від Вами перечислених ?
-
budivelnik
-
-
- Повідомлень: 26645
- З нами з: 15.01.09
- Подякував: 291 раз.
- Подякували: 2986 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Вів 08 лют, 2011 20:53
budivelnik написав:Ще до недавнього часу Вам було зрозуміло , що - ціни впадуть в рази брехня, я в начале прошлого года говорил шо -10-15% в 2010 и около того в 2011-12- буд-матеріали подешевшають брехня, в прошлом году говорил шо уже подешевели- на ринку зявиться житло а-ля щитові будиночки по ціні в 100-200 доларів за квадрат. "строитель", а не видит, на сколько во время кризиса возросло предложение построить дом по альтернативным технологиям (смотри скока рекламы по сайтам и газетам появилось)Поки що цього не має . Чи не говорить це про те що Ваш інтелект нижчий від Вами перечислених ? похоже не с интеллектом проблемы, а с брехней у кого то (впрочем кохда на голом холодном непроданом бетоне сидишь то и не так раскорячишься  )))
-
Андрей_В
-
-
- Повідомлень: 16813
- З нами з: 14.10.08
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 475 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори:
Faceless, Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
10525 |
6529316 |
Вів 22 лип, 2025 19:06 yama
|
|
687 |
317577 |
|
|
1 |
3683 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|