Будь-які компроміси між Україною і Росією після підписання а

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234>
Повідомлення Додано: Вів 27 сер, 2013 12:54

Будь-які компроміси між Україною і Росією після підписання а

Пропонуємо до обговорення:
Будь-які компроміси між Україною і РФ у разі підписання асоціації неможливі - експерт

Дивися повний текст Будь-які компроміси між Україною і Росією після підписання асоціації неможливі - експерт.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 27 сер, 2013 12:54

Компромисса нет и сейчас. И не было никогда. Компромисса не будет даже в Таежном Союзе.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37863
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Вів 27 сер, 2013 13:20

Достали уже...
Lsd
 
Повідомлень: 934
З нами з: 22.04.13
Подякував: 83 раз.
Подякували: 218 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 27 сер, 2013 13:29

“Но если только мы откажемся от соглашения об ассоциации с ЕС, то давление (России – ред.) прекратится”, – сказал эксперт.

Ага, щазззз.
Давление только усилится. :D
Не даром вся Восточная Европа вступила в ЕС и НАТО. Теперь, прикрыть экспорт в Россию из Польши или Латвии не получится - надо договариваться с Брюсселем, а по факту с Германией и Францией.
Давно пора разместить американскую систему ПРО в Сумской области :mrgreen: Русские тогда сразу сговорчивее станут.
Йанык
1
 
Повідомлень: 4748
З нами з: 15.06.11
Подякував: 750 раз.
Подякували: 2641 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 27 сер, 2013 15:32

Re: Будь-які компроміси між Україною і Росією після підписан

  Мойдодыр написав:Это хотябы по тому что Севастополь был и будет городом русских моряков))) А не европейских гомосеков)))

Городом российских гомосеков он будет только пока там еще бултыхаются у берега ржавые консервные банки российского флота.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37863
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Вів 27 сер, 2013 15:49

С ТС и Россией иметь дело - себе дороже. Все карманы обчистят и выпустят в чём мать родила. Как Украина после развала СССР. 350 лет никому прока от этих отношений не было, и правителей они кидали, со временем, когда их власть ослабевала. Пора в Европу. Слава Украине !!!
anton_gms
 
Повідомлень: 963
З нами з: 23.01.13
Подякував: 5 раз.
Подякували: 157 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 27 сер, 2013 15:57

  Мойдодыр написав:ассоциации не будет, будет ТС. Это хотябы по тому что Севастополь был и будет городом русских моряков))) А не европейских гомосеков)))

Вы того, не роняйте мыло в душевой когда рядом есть рАссейские морячки :)
Прохожий
 
Повідомлень: 14497
З нами з: 05.06.13
Подякував: 945 раз.
Подякували: 1469 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Вів 27 сер, 2013 16:26

Йанык
Давно пора разместить американскую систему ПРО в Сумской области :mrgreen: Русские тогда сразу сговорчивее станут.

Да мы, сумчане, только "за". А то как послушаешь севастопольцев, так у них город только за счёт черноморского флота и живёт. Значит, мы будем кучеряво жить за счёт НАТО. :)
И пугать нас русскими ракетами не нужно - нас Курчатовская АЭС травит похлеще любого Чернобыля, да и глупо бомбить территорию в 30 км от собственной - своим соотечественникам тоже достанется.
gk09
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1041
З нами з: 14.12.09
Подякував: 30 раз.
Подякували: 509 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 27 сер, 2013 16:38

Re: Будь-які компроміси між Україною і Росією після підписан

Зато в России геи от вшей спасают всего за один сеанс
http://fotohost.org/images/a182218d-118kB.jpg
Alex Gorsh
 
Повідомлень: 1309
З нами з: 15.01.13
Подякував: 45 раз.
Подякували: 197 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 27 сер, 2013 17:47

  Мойдодыр написав:а я с жидами и гуцулами не моюсь))) и на западенщину не езжу))

Певно що дарма, людей краще розуміти коли в живу побачиш, а не по телевізору розкажуть. Взагалі по нашій планеті корисно подорожувати - починаєш більше любити своє і краще розуміти інших. Ну і бажання з'являється - щось хороше у сусіда перейняти.

PS: Пане Мойдодир, ви ніби місто слави російських моряків прослявляєте (захоплювався історією цього героїчного краю в дитинстві), а в кожному повідомленню гомосятину згадуєте - якось по блюзнірськи виглядає, без поваги в одному повідомленні про героїв і 3,14***.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 352
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 чер, 2026 10:57
TUR
1 585
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 чер, 2026 11:26
exdorados
1 957
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 чер, 2026 08:46
olegsvitov2
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама