Будь-які компроміси між Україною і РФ у разі підписання асоціації неможливі - експерт
Дивися повний текст Будь-які компроміси між Україною і Росією після підписання асоціації неможливі - експерт.
|
|
Будь-які компроміси між Україною і Росією після підписання аПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Будь-які компроміси між Україною і Росією після підписання асоціації неможливі - експерт. “Но если только мы откажемся от соглашения об ассоциации с ЕС, то давление (России – ред.) прекратится”, – сказал эксперт.
Ага, щазззз. Давление только усилится. Не даром вся Восточная Европа вступила в ЕС и НАТО. Теперь, прикрыть экспорт в Россию из Польши или Латвии не получится - надо договариваться с Брюсселем, а по факту с Германией и Францией. Давно пора разместить американскую систему ПРО в Сумской области С ТС и Россией иметь дело - себе дороже. Все карманы обчистят и выпустят в чём мать родила. Как Украина после развала СССР. 350 лет никому прока от этих отношений не было, и правителей они кидали, со временем, когда их власть ослабевала. Пора в Европу. Слава Украине !!!
Йанык
Да мы, сумчане, только "за". А то как послушаешь севастопольцев, так у них город только за счёт черноморского флота и живёт. Значит, мы будем кучеряво жить за счёт НАТО. И пугать нас русскими ракетами не нужно - нас Курчатовская АЭС травит похлеще любого Чернобыля, да и глупо бомбить территорию в 30 км от собственной - своим соотечественникам тоже достанется. Re: Будь-які компроміси між Україною і Росією після підписанЗато в России геи от вшей спасают всего за один сеанс
Певно що дарма, людей краще розуміти коли в живу побачиш, а не по телевізору розкажуть. Взагалі по нашій планеті корисно подорожувати - починаєш більше любити своє і краще розуміти інших. Ну і бажання з'являється - щось хороше у сусіда перейняти. PS: Пане Мойдодир, ви ніби місто слави російських моряків прослявляєте (захоплювався історією цього героїчного краю в дитинстві), а в кожному повідомленню гомосятину згадуєте - якось по блюзнірськи виглядає, без поваги в одному повідомленні про героїв і 3,14***.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||