|
Юля, "бай-бай": ПР провалила всі законопроекти щодо лікуванн |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 21 лис, 2013 11:48
Пропонуємо до обговорення: Юля, "бай-бай": ПР провалила всі законопроекти щодо лікування Тимошенко
Дивися повний текст Юля, "бай-бай": ПР провалила всі законопроекти щодо лікування Тимошенко.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 21 лис, 2013 11:48
ну ничего страшного, давайте скинемся Юле на зелёнку и валидол
-
SAP
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 21 лис, 2013 11:50
SAP написав:ну ничего страшного, давайте скинемся Юле на зелёнку и валидол
Не нужно писать такие глупости!
-
Pensioner
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1000
- З нами з: 27.12.12
- Подякував: 26 раз.
- Подякували: 196 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 21 лис, 2013 11:51
Красавцы, уважаю, хоть в чем то проявили последовательность Но интересно, как теперь будут выкручиваться европейские чиновники, чтобы все таки подписать с нами СА? В неудобное положение их поставили регионалы, однако.
-
Дваждыдвашник
-
-
- Повідомлень: 3100
- З нами з: 06.08.10
- Подякував: 890 раз.
- Подякували: 833 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 21 лис, 2013 11:52
SAP написав:ну ничего страшного, давайте скинемся Юле на зелёнку и валидол
На книжки пейсателю уже Укрия вся скинулась.. Ишо будет писать.. Обещался..
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 21 лис, 2013 11:54
Дваждыдвашник написав:Красавцы, уважаю, хоть в чем то проявили последовательность Но интересно, как теперь будут выкручиваться европейские чиновники, чтобы все таки подписать с нами СА? В неудобное положение их поставили регионалы, однако.
Хорошо что не подпишут ассоциацию.. Скорей на дно Укрия пойдёт.. Не будет мучаться- как грится.. Лавандоса ни МВФ ни ЕС не даст.. Россия- кстати тоже..
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 21 лис, 2013 12:03
Дваждыдвашник написав:Красавцы, уважаю, хоть в чем то проявили последовательность Но интересно, как теперь будут выкручиваться европейские чиновники, чтобы все таки подписать с нами СА? В неудобное положение их поставили регионалы, однако.
Мені цікаво, як регіонали будуть викручуватися на наступних виборах. Вони вже політичні банкрути.
-
abc
-
-
- Повідомлень: 66
- З нами з: 25.09.13
- Подякував: 14 раз.
- Подякували: 18 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 21 лис, 2013 12:06
abc написав:Мені цікаво, як регіонали будуть викручуватися на наступних виборах. Вони вже політичні банкрути.
Будут тупо фальсифицировать... делов то..
-
Lawyer
-
-
- Повідомлень: 1002
- З нами з: 29.07.13
- Подякував: 479 раз.
- Подякували: 273 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 21 лис, 2013 12:07
Отлично!!! Я рад, что есть еще разум у наших депутатов............из за одной Юли создавать такие законопроекты, этот факт уже является обсурдным!!! А вот зелёнку и валидол - это можно! 
-
vassal3
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 21 лис, 2013 12:08
abc, Только с помощью фальсификаций. Это при условии, что выборы вообще состоятся.
-
Ивн Петрович
-
-
- Повідомлень: 277
- З нами з: 27.10.13
- Подякував: 33 раз.
- Подякували: 79 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
808 |
|
|
|
2 |
2790 |
|
|
|
1 |
4626 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|