|
В Україні протестні настрої охопили 80% громадян - Академія |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 12 гру, 2013 07:39
airmax78 написав:Кутуз, гуглить цитаты - это неплохо, но лучше бы свои мысли постить.
Я придерживаюсь одного - когда приходит какая нибудь власть нужно постоянно мониторить её предвыборные лозунги и реальное их исполнение, не исполняет нахрен с пляжа как говорится, ищем других, будут они лучше или хуже мне все равно, но быть ослом перед которым повесили морковку не нужно. Все рассказы как крыза, как попередники, мне тоже похрен, ты знал куда лез, а не знал нахрен лез. Предвыборная программа кандидата на пост Президента Украины Януковича В.Ф. «УКРАИНА — ДЛЯ ЛЮДЕЙ!» Я І МОЯ КОМАНДА НЕ ВИТРАЧАЄМО ЧАС НА ПУСТОПОРОЖНІ РОЗМОВИ ТА САМОВИХВАЛЯННЯ. ЗДАВНА ЗВИКЛИ ПЕРЕКОНУВАТИ У СВОЇЙ ПРАВОТІ НЕ СОЛОДКИМИ ОБІЦЯНКАМИ, А РЕАЛЬНИМИ РЕЗУЛЬТАТАМИ. Серед пріоритетних напрямків моєї діяльності — збільшення житлового фонду України, ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДЯН ДОСТУПНИМ ЖИТЛОМ. Створю умови для відродження іпотечного кредитування з фіксованою ставкою не більше 7% на рік. Починаючи з 2010 року, гарантую щорічне зростання ВВП, збільшення частки інноваційно активних підприємств, збільшення прямих іноземних інвестицій в Україну до 50 млрд. дол. США у 2014 році. Доб’юся прийняття нового Податкового кодексу, зроблю Україну найбільш інвестиційно привабливою у Східній Європі: податкові канікули для малого бізнесу на 5 років; зниження ПДВ до 17% з 2011 року; зниження податку на прибуток до 19% з 2011 року, з наступним щорічним зниженням на 1% до 16%. Забезпечу реалізацію національної програми відродження українського села: юридичну гарантію захисту земельних паїв; своєчасну виплату державних дотацій вітчизняним сільгоспвиробникам; компенсацію процентів за кредитами інвесторам сільгосппроектів. Гарантую: встановлення мінімальних розмірів пенсій, які забезпечуватимуть базові потреби кожної людини: житло, їжа, лікування; підвищення соціальних стандартів для задоволення культурних потреб і можливості придбання товарів довгострокового споживання; створення умов для повноцінного відпочинку і туризму; захист прав працюючих пенсіонерів; відміну пільг при нарахуванні пенсій для високопосадовців. Ну и так далее
-
kutuz
-
-
- Повідомлень: 1443
- З нами з: 03.05.09
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 97 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 10:27
kutuz О, ну это уже по делу - тут и возразить нечего.
-
airmax78
-
-
- Повідомлень: 43139
- З нами з: 25.10.12
- Подякував: 992 раз.
- Подякували: 5397 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
Додано: Чет 12 гру, 2013 11:41
airmax78 написав:kutuz О, ну это уже по делу - тут и возразить нечего.
Вы обратитесь к заглавию: "пакращення и оптимизация" - затронули 80% населения - значит ещё есть достаточно обширный фронт работ. А теперь о выполнении правительством пана Азарова посталенныз "задач" лицом царствующим? - и процент выполнения? Согласно отчётов пана Азарова? Каков будет окончательный результат?
-
Kudrjavuy
-
-
- Повідомлень: 9087
- З нами з: 20.09.12
- Подякував: 746 раз.
- Подякували: 887 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 12:47
дехто переживає за газові контракти. Яка різниця скільки вкрали на 20 ярдів більше чи менше. Ви бачите, що проблема в злодіях а не контрактах. Були золоті контракти по 65 десять років і що?
-
w1961
-
-
- Повідомлень: 177
- З нами з: 27.11.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 9 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 12:49
kutuz написав: Я придерживаюсь одного - когда приходит какая нибудь власть нужно постоянно мониторить её предвыборные лозунги и реальное их исполнение, не исполняет нахрен с пляжа как говорится, ищем других, будут они лучше или хуже мне все равно, но быть ослом перед которым повесили морковку не нужно. Все рассказы как крыза, как попередники, мне тоже похрен, ты знал куда лез, а не знал нахрен лез. Предвыборная программа кандидата на пост Президента Украины Януковича В.Ф. «УКРАИНА — ДЛЯ ЛЮДЕЙ!» Я І МОЯ КОМАНДА НЕ ВИТРАЧАЄМО ЧАС НА ПУСТОПОРОЖНІ РОЗМОВИ ТА САМОВИХВАЛЯННЯ. ЗДАВНА ЗВИКЛИ ПЕРЕКОНУВАТИ У СВОЇЙ ПРАВОТІ НЕ СОЛОДКИМИ ОБІЦЯНКАМИ, А РЕАЛЬНИМИ РЕЗУЛЬТАТАМИ. Серед пріоритетних напрямків моєї діяльності — збільшення житлового фонду України, ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДЯН ДОСТУПНИМ ЖИТЛОМ. Створю умови для відродження іпотечного кредитування з фіксованою ставкою не більше 7% на рік. Починаючи з 2010 року, гарантую щорічне зростання ВВП, збільшення частки інноваційно активних підприємств, збільшення прямих іноземних інвестицій в Україну до 50 млрд. дол. США у 2014 році. Доб’юся прийняття нового Податкового кодексу, зроблю Україну найбільш інвестиційно привабливою у Східній Європі: податкові канікули для малого бізнесу на 5 років; зниження ПДВ до 17% з 2011 року; зниження податку на прибуток до 19% з 2011 року, з наступним щорічним зниженням на 1% до 16%. Забезпечу реалізацію національної програми відродження українського села: юридичну гарантію захисту земельних паїв; своєчасну виплату державних дотацій вітчизняним сільгоспвиробникам; компенсацію процентів за кредитами інвесторам сільгосппроектів. Гарантую: встановлення мінімальних розмірів пенсій, які забезпечуватимуть базові потреби кожної людини: житло, їжа, лікування; підвищення соціальних стандартів для задоволення культурних потреб і можливості придбання товарів довгострокового споживання; створення умов для повноцінного відпочинку і туризму; захист прав працюючих пенсіонерів; відміну пільг при нарахуванні пенсій для високопосадовців. Ну и так далее
5+ причинно наслідкові звязки мають бути. Якщо немає наслідків в обмані то обман є правильна стратегія.
-
w1961
-
-
- Повідомлень: 177
- З нами з: 27.11.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 9 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 13:56
Стратегия одна и и единственная которая может быть у пересичного, ибо проверять и анализировать весь поток информации он не в состоянии, а об истинном положении дел знает несколько человек на самом верху, и в уши будут вкладывать выгодные выстроенные политтехнологами вещи причем так грамотно, что у человека будет формироваться нужное им мнение, типа там бендеровцы злые, восток работает за всю Украину, эти наворовались прийдут чужие ещё больше наворуют, толку не будет и т.д...... разделяй и властвуй, не слушаете НИКОГО мы народ выбираем, не выполнил то что обещал - СЛЕДУЮЩИЙ Особенно показательны этим местные советы там ОДНИ И ТЕ ЖЕ люди по несколько сроков балатируются нихрена не делают и народ за них голосует  кто Вам виноват ?
-
kutuz
-
-
- Повідомлень: 1443
- З нами з: 03.05.09
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 97 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 14:00
airmax78 написав:Кукловоды что тогда, что сейчас одни и те же и даже лица на майдане практически те же что и 9 лет назад.
А те что двадцать лет Восточной Украиной правят-= подвергались "ротации"? Там Рай Земной уже отстроен?
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 14:07
Maleficarum написав: airmax78 написав:Кукловоды что тогда, что сейчас одни и те же и даже лица на майдане практически те же что и 9 лет назад.
А те что двадцать лет Восточной Украиной правят-= подвергались "ротации"? Там Рай Земной уже отстроен?
Во во и я о том же, кто Вам винова  т, запомните лыжня в мозгах пересичных с названием "А кого вабирать, некого, пусть лучше старые будут(свои) они уже наворовались, новые прийдут(чужие), ещё хуже будет" и тому наподобие, накатана Вашими СТАРЫМИ. Никого НЕ СЛУШАЙ, не будь как ослик и его морковка(как он думает) 
-
kutuz
-
-
- Повідомлень: 1443
- З нами з: 03.05.09
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 97 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 14:27
kutuz написав: Maleficarum написав: airmax78 написав:Кукловоды что тогда, что сейчас одни и те же и даже лица на майдане практически те же что и 9 лет назад.
А те что двадцать лет Восточной Украиной правят-= подвергались "ротации"? Там Рай Земной уже отстроен?
Во во и я о том же, кто Вам винова  т, запомните лыжня в мозгах пересичных с названием "А кого вабирать, некого, пусть лучше старые будут(свои) они уже наворовались, новые прийдут(чужие), ещё хуже будет" и тому наподобие, накатана Вашими СТАРЫМИ. Никого НЕ СЛУШАЙ, не будь как ослик и его морковка(как он думает) 
Мне видится ситуация сложившаяся в Украине- следующая.. Идут процессы- которые не идти не могут.. Это всё ещё должно было происходить в 1991 году.. Украина должна была двигаться по образу и подобию Прибалтийских стран.. Момент был упущен.. Хватало ещё двадцати лет- дабы Украина могла "пользовать" "наследие Совка".. Сей ресурс-закончился.. Совок-издох.. Партномеклатура -представители Совка -как правящая элита-ничего внятного социуму предложить более не могут.. Идей -ибо нет.. Не оппозиция подняла народ.. Он сам не желает мириться с прогнившей системой в которой никакие госинституции не работают.. Оппозиции дали возможность- возглавить протесты.. Именно- разрешило зарождающееся гражданское общество.. Есть правда и свои "подводные камни" при этом.. Радикализация социума и взращивание проф-революционеров- может в будущем и для нынешней оппозиции создать проблемы.. Ежели они- в тот момент когда станут властью- будут действовать точно такими же методами -аки их "пыпыредныкы"- народец точно так же и против них будет выходить на "Майданы".. Прогрессом всегда рулят "якобинцы".. Но "якобинцы" есть всегда и при любой власти.. Работающие законы и "социальные" лифты- не дают "якобинцам" расти в числе- дабы продуцировать революционные настроения масс.. Баланс между властью- оппозицией.. Между властью и народом- должен быть.. Эдаким балансом есть- строгое соблюдение прав и свод .. Правосудие и законность одинаковые в подходах -для всех слоёв социума.. Только тогда при достижении эдакого баланса в стране не будет "революционных ситуаций"
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 14:32
airmax78 написав: ssr_72 написав:То есть проще оставить все как есть и даже не пытаться что то изменить. А от 2004 года польза есть и огромная. Не восстань тогда народ сейчас бы Украина напоминала Белоруссию. И жизнь 45 миллионов зависела бы от прихотей одного человека.
Это хорошо, что народ (вернее часть его) показывает власти свою позицию. Но сейчас уже очевидно, что толпой умело манипулируют. Все как тогда: началось с народного порыва, закончилось дерибаном.
Ви мислите категоріями "доброго царя", месії, який прийде до влади, і буде всім щастя. Після 2004 року неможливо було очікувати чогось іншого. Більшість тих, хто тоді стояв на Майдані, мислили тими ж категоріями, що й Ви сьогодні: от оберемо Ющенка, і можна буде залізти на піч і радуватись манні небесній. Сьогодні ситуація трохи інша. Сьогодні Майдан більш ЗРІЛИЙ, ніж у 2004-му. Навіть опозиційні лідери говорять про те, що зараз люди стоять за ЦІННОСТІ. І навіть якщо лідери кривлять душею, і в їхніх головах трохи інші плани, народ, у випадку перемоги, все ж не дасть їм надто сильно відхилитись від правильного курсу. Не подумайте, що я розглядаю нинішню зрілість народу, як ідеальну. Я говорю лише про те, що важко не помітити позитивних зрушень у свідомості як простого українця, так і політикуму. І це - один із результатів того Майдану у 2004. Між іншими, 2004-й дозволив януковичу демократичним шляхом прийти до влади у 2010-му. І він же (Майдан 2004-го) не дає сьогодні Януковичу здійснити розворот назад у 90-ті.
-
Bestal_N
-
-
- Повідомлень: 712
- З нами з: 09.01.12
- Подякував: 121 раз.
- Подякували: 372 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
344 |
|
|
|
1 |
1809 |
|
|
|
1 |
1586 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|