|
В Україні протестні настрої охопили 80% громадян - Академія |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 12 гру, 2013 14:39
Maleficarum написав:Мне видится ситуация сложившаяся в Украине- следующая.. Идут процессы- которые не идти не могут.. Это всё ещё должно было происходить в 1991 году.. Украина должна была двигаться по образу и подобию Прибалтийских стран.. Момент был упущен.. Хватало ещё двадцати лет- дабы Украина могла "пользовать" "наследие Совка".. Сей ресурс-закончился.. Совок-издох.. Партномеклатура -представители Совка -как правящая элита-ничего внятного социуму предложить более не могут.. Идей -ибо нет.. Не оппозиция подняла народ.. Он сам не желает мириться с прогнившей системой в которой никакие госинституции не работают.. Оппозиции дали возможность- возглавить протесты.. Именно- разрешило зарождающееся гражданское общество.. Есть правда и свои "подводные камни" при этом.. Радикализация социума и взращивание проф-революционеров- может в будущем и для нынешней оппозиции создать проблемы.. Ежели они- в тот момент когда станут властью- будут действовать точно такими же методами -аки их "пыпыредныкы"- народец точно так же и против них будет выходить на "Майданы".. Прогрессом всегда рулят "якобинцы".. Но "якобинцы" есть всегда и при любой власти.. Работающие законы и "социальные" лифты- не дают "якобинцам" расти в числе- дабы продуцировать революционные настроения масс.. Баланс между властью- оппозицией.. Между властью и народом- должен быть.. Эдаким балансом есть- строгое соблюдение прав и свод .. Правосудие и законность одинаковые в подходах -для всех слоёв социума.. Только тогда при достижении эдакого баланса в стране не будет "революционных ситуаций"
+100 Власть должна иметь страх перед народом. И понимать что он не ослик, но прежде это должны понять люди.
-
kutuz
-
-
- Повідомлень: 1443
- З нами з: 03.05.09
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 97 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 15:39
Bestal_N написав: airmax78 написав: ssr_72 написав:То есть проще оставить все как есть и даже не пытаться что то изменить. А от 2004 года польза есть и огромная. Не восстань тогда народ сейчас бы Украина напоминала Белоруссию. И жизнь 45 миллионов зависела бы от прихотей одного человека.
Это хорошо, что народ (вернее часть его) показывает власти свою позицию. Но сейчас уже очевидно, что толпой умело манипулируют. Все как тогда: началось с народного порыва, закончилось дерибаном.
Ви мислите категоріями "доброго царя", месії, який прийде до влади, і буде всім щастя. Після 2004 року неможливо було очікувати чогось іншого. Більшість тих, хто тоді стояв на Майдані, мислили тими ж категоріями, що й Ви сьогодні: от оберемо Ющенка, і можна буде залізти на піч і радуватись манні небесній. Сьогодні ситуація трохи інша. Сьогодні Майдан більш ЗРІЛИЙ, ніж у 2004-му. Навіть опозиційні лідери говорять про те, що зараз люди стоять за ЦІННОСТІ. І навіть якщо лідери кривлять душею, і в їхніх головах трохи інші плани, народ, у випадку перемоги, все ж не дасть їм надто сильно відхилитись від правильного курсу. Не подумайте, що я розглядаю нинішню зрілість народу, як ідеальну. Я говорю лише про те, що важко не помітити позитивних зрушень у свідомості як простого українця, так і політикуму. І це - один із результатів того Майдану у 2004. Між іншими, 2004-й дозволив януковичу демократичним шляхом прийти до влади у 2010-му. І він же (Майдан 2004-го) не дає сьогодні Януковичу здійснити розворот назад у 90-ті.
Ну дай то Бог. Я счастлив буду жить в обществе сознательных граждан.
-
airmax78
-
-
- Повідомлень: 43139
- З нами з: 25.10.12
- Подякував: 992 раз.
- Подякували: 5397 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
Додано: Чет 12 гру, 2013 15:50
Bestal_N написав:Ви мислите категоріями "доброго царя", месії, який прийде до влади, і буде всім щастя. Після 2004 року неможливо було очікувати чогось іншого. Більшість тих, хто тоді стояв на Майдані, мислили тими ж категоріями, що й Ви сьогодні: от оберемо Ющенка, і можна буде залізти на піч і радуватись манні небесній. Сьогодні ситуація трохи інша. Сьогодні Майдан більш ЗРІЛИЙ, ніж у 2004-му. Навіть опозиційні лідери говорять про те, що зараз люди стоять за ЦІННОСТІ. І навіть якщо лідери кривлять душею, і в їхніх головах трохи інші плани, народ, у випадку перемоги, все ж не дасть їм надто сильно відхилитись від правильного курсу. Не подумайте, що я розглядаю нинішню зрілість народу, як ідеальну. Я говорю лише про те, що важко не помітити позитивних зрушень у свідомості як простого українця, так і політикуму. І це - один із результатів того Майдану у 2004. Між іншими, 2004-й дозволив януковичу демократичним шляхом прийти до влади у 2010-му. І він же (Майдан 2004-го) не дає сьогодні Януковичу здійснити розворот назад у 90-ті.
погоджуюсь, зараз в Україні підростає нове покоління, яке не знало совка і не хоче знати. Вони і створили теперішній Майдан. І за ними майбутнє. А совкові динозаври, яким зараз за 70 років, просто фізично відходять у небуття. Еволюція )
-
serg_sk
-
-
- Повідомлень: 1074
- З нами з: 22.05.12
- Подякував: 427 раз.
- Подякували: 171 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 15:59
airmax78 написав:Это хорошо, что народ (вернее часть его) показывает власти свою позицию. Но сейчас уже очевидно, что толпой умело манипулируют. Все как тогда: началось с народного порыва, закончилось дерибаном.
тут всім очевидно, що маніпулюють вами ) А революція 2004 року залишилась незавершеною - майже всі кацапо-комуно-олігархи залишились при владі
-
serg_sk
-
-
- Повідомлень: 1074
- З нами з: 22.05.12
- Подякував: 427 раз.
- Подякували: 171 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 16:08
serg_sk написав:погоджуюсь, зараз в Україні підростає нове покоління, яке не знало совка і
На жаль, це покоління не призвичаєне до роботи, до праці, до порядку. Гуляти-байдикувати воно вміє. Хто буде країну піднімати своєю працею? Китайці? serg_sk написав:А революція 2004 року залишилась незавершеною
Де ж взяти доброго царя? Га? 
-
Frant
-
-
- Повідомлень: 23391
- З нами з: 12.09.11
- Подякував: 1863 раз.
- Подякували: 2612 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 16:10
serg_sk написав: airmax78 написав:Это хорошо, что народ (вернее часть его) показывает власти свою позицию. Но сейчас уже очевидно, что толпой умело манипулируют. Все как тогда: началось с народного порыва, закончилось дерибаном.
тут всім очевидно, що маніпулюють вами ) А революція 2004 року залишилась незавершеною - майже всі кацапо-комуно-олігархи залишились при владі
Я буду только рад если ошибаюсь. И на волне этой революции во власть придут настоящие профессионалы и порядочные люди. Вот честно: попрошу прощения здесь у всех.
-
airmax78
-
-
- Повідомлень: 43139
- З нами з: 25.10.12
- Подякував: 992 раз.
- Подякували: 5397 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
Додано: Чет 12 гру, 2013 16:14
serg_sk написав:майже всі кацапо-комуно-олігархи залишились при владі
А нинішня трійка "богатирів" - чи не звідки? З комсомольського активу? До речі, пан Тягнибик - чи в комсомолі він не був у свій час, ця політична повія?
-
Frant
-
-
- Повідомлень: 23391
- З нами з: 12.09.11
- Подякував: 1863 раз.
- Подякували: 2612 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 17:31
FrantНа жаль, це покоління не призвичаєне до роботи, до праці, до порядку. Гуляти-байдикувати воно вміє. Хто буде країну піднімати своєю працею? Китайці?
Як хто? Ви й будете. Мабуть, як раз після розвантаження вагонів, пальці розминаєте. А ми поки трошки долю страни вирішимо, еге ж  ? Де ж взяти доброго царя? Га?
Як де - в телевізорі Тількі одне невдобство - немає телевізорів з плювальницями 
-
artist_007
-
-
- Повідомлень: 1036
- З нами з: 02.01.11
- Подякував: 9 раз.
- Подякували: 212 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 17:33
так и есть. хоть статисты правду сказали..
-
GoodLobster
-
-
- Повідомлень: 666
- З нами з: 05.02.09
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 69 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 18:59
artist_007 написав:FrantНа жаль, це покоління не призвичаєне до роботи, до праці, до порядку. Гуляти-байдикувати воно вміє. Хто буде країну піднімати своєю працею? Китайці?
Як хто? Ви й будете. Мабуть, як раз після розвантаження вагонів, пальці розминаєте. А ми поки трошки долю страни вирішимо, еге ж  ? Де ж взяти доброго царя? Га?
Як де - в телевізорі Тількі одне невдобство - немає телевізорів з плювальницями 
Ну, пошутили, ну молодца! Франт теперь вам даже ответить не сможет - лопнул от смеха.
-
airmax78
-
-
- Повідомлень: 43139
- З нами з: 25.10.12
- Подякував: 992 раз.
- Подякували: 5397 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
344 |
|
|
|
1 |
1809 |
|
|
|
1 |
1586 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|