Відомі перші результати переговорів опозиції з Януковичем

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Чет 23 січ, 2014 23:51

Відомі перші результати переговорів опозиції з Януковичем

Пропонуємо до обговорення:
"Результат наших переговорів вимагає певних консультацій з громадськістю"

Дивися повний текст Відомі перші результати переговорів опозиції з Януковичем.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101004
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 23 січ, 2014 23:51

Короче, псевдоопозиция все сливает. Даже не знаю, что народ сделает с этой тройкой, если они сейчас опять начнут лить воду. Сколько пообещали, интересно, им в АП?
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23441
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2014 00:04

люди на грани, а эти испытывают нервы и дальше
Kieva
 
Повідомлень: 2644
З нами з: 18.03.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2014 00:30

Плохой мир лучше хорошей войны. Если я не прав, то пусть форумные бойцы клавиатуры выскажутся, кто из них готов умереть возле стадиона имени Лобановского.
avk
 
Повідомлень: 890
З нами з: 20.03.10
Подякував: 55 раз.
Подякували: 107 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2014 00:34

Re: Відомі перші результати переговорів опозиції з Януковиче

эх, Сеня вчера божился (точнее, уже позавчера), что если до 8 вечера овощи не отменят законы от 16 числа, то он в первых рядах пойдет в атаку на беркут... Кличко тоже там такое обещал.
а теперь все- они показали нереальность своих угроз, и соответственно, выдвигать какие-то дальнейшие требования у них вряд ли получится.


  avk написав:Плохой мир лучше хорошей войны. Если я не прав, то пусть форумные бойцы клавиатуры выскажутся, кто из них готов умереть возле стадиона имени Лобановского.

если вы не заметили, война уже давно идет. властьимущих уро_дов, для которых законы не писаны, против обычных людей.
tiamin
 
Повідомлень: 954
З нами з: 16.09.09
Подякував: 1298 раз.
Подякували: 181 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2014 00:58

  hxbbgaf написав:Короче, псевдоопозиция все сливает. Даже не знаю, что народ сделает с этой тройкой, если они сейчас опять начнут лить воду. Сколько пообещали, интересно, им в АП?

а ты сомневался шо вас разводят?
concrete
 
Заблокований
Повідомлень: 3598
З нами з: 26.04.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1685 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2014 01:03

Слава Уркаганату! Понятіям слава!
Бандити у владі, кримінал у формі, злочинці в спортзалах, все зверху донизу прогнило корупцією. Революцією це не змінити. Якщо переможе революція, доведеться в кращому випадку пересадити половину країни. Тільки еволюційний шлях. Хоча, можливо, я помиляюся. На наступних виборах визначатися треба між Уркаганатом і Україною.
Mirax
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6649
З нами з: 04.06.09
Подякував: 872 раз.
Подякували: 876 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2014 01:06

[
quote="2095212:concrete"]
  hxbbgaf написав:Короче, псевдоопозиция все сливает. Даже не знаю, что народ сделает с этой тройкой, если они сейчас опять начнут лить воду. Сколько пообещали, интересно, им в АП?

а ты сомневался шо вас разводят?
[/quote]
Это было понятно еще 2-ва месяца назад. :?
djupon
 
Заблокований
Повідомлень: 390
З нами з: 02.01.10
Подякував: 24 раз.
Подякували: 39 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2014 01:06

  Mirax написав:Слава Уркаганату! Понятіям слава!
Бандити у владі, кримінал у формі, злочинці в спортзалах, все зверху донизу прогнило корупцією. Революцією це не змінити. Якщо переможе революція, доведеться в кращому випадку пересадити половину країни. Тільки еволюційний шлях. На наступних виборах визначатися треба між Уркаганатом і Україною.

с такими законами, как 16 числа, выборов может и не быть. не говоря уже о том, что при этой власти выборы- просто фарс.
tiamin
 
Повідомлень: 954
З нами з: 16.09.09
Подякував: 1298 раз.
Подякували: 181 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2014 01:11

tiamin
К властьимущим ур_одам у меня отношение не лучше вашего. Политики от оппозиции справедливо осознают, что если они поведут боевиков в атаку, то жертвы будут на их совести.
P.S. Мой вопрос (Пт 24 янв, 2014 00:30) для всех остаётся в силе: кто из форумных бойцов клавиатуры готов умереть возле стадиона имени Лобановского?
avk
 
Повідомлень: 890
З нами з: 20.03.10
Подякував: 55 раз.
Подякували: 107 раз.
 
Профіль
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 2410
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 сер, 2025 08:20
Примат
3 2701
Переглянути останнє повідомлення
Сер 23 лип, 2025 14:29
aanonimovic594
2 1490
Переглянути останнє повідомлення
Чет 10 лип, 2025 09:36
urijlaguta
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама