|
Акції Google встановили історичний максимум - вони перевищил |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 17 тра, 2013 16:11
может гугел как робин гуд - у богатых забирает деньги, чтобы нищеброды могли пользоваться его сервисами нахаляву 
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 17 тра, 2013 16:15
-
tyreinua
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 4872
- З нами з: 17.02.09
- Подякував: 40 раз.
- Подякували: 278 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 17 тра, 2013 16:47
tyreinua написав:не нравится - не юзайте !!! вас никто не заставляет пользоваться услугами Гугл
Так и не пользуем гугл больше, чего и всем советую
-
civ
-
-
- Повідомлень: 1589
- З нами з: 29.02.12
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 145 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 17 тра, 2013 16:49
roman tr. написав: может гугел как робин гуд - у богатых забирает деньги, чтобы нищеброды могли пользоваться его сервисами нахаляву
Да, забирает в свой карман, а нищеброды теперь в ютубе на шару тонны рекламы смотрят перед просмотров роликов, особенно это заметно через заграничные ВПНы, у нас мало кто рекламу заказывает...
-
civ
-
-
- Повідомлень: 1589
- З нами з: 29.02.12
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 145 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 17 тра, 2013 17:33
civ написав: tyreinua написав:не нравится - не юзайте !!! вас никто не заставляет пользоваться услугами Гугл
Так и не пользуем гугл больше, чего и всем советую
я сам пользуюсь яндексом если надо что-то найти по коммерческим запросам, потому что гугл порубал такие сайты - фиг что стоящее найдешь
-
tyreinua
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 4872
- З нами з: 17.02.09
- Подякував: 40 раз.
- Подякували: 278 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 20 тра, 2013 18:02
civ написав: tyreinua написав:не нравится - не юзайте !!! вас никто не заставляет пользоваться услугами Гугл
Так и не пользуем гугл больше, чего и всем советую
А чим користуватись, гугл нормальний і якісний пошуковик де на перших двох а інколи й трьох сторінках можна знайти потрібну інформацію, а все інше мені непідходить нажаль плюс те що практично кожен сайт який зявляється в неті, він спочатку зявляється на гуглі, а потім на яндексах, яхухах, веб альтах, мейл рурах та інших пошуковиках. Хоча й адсенс і кидає людей, але я ним і не користуюсь і взагалі треба свої рекламні банери робити тоді і ніхто не надурить (крім замовників) і заробите більше 
-
andriyforever3
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 20 тра, 2013 18:14
-
tyreinua
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 4872
- З нами з: 17.02.09
- Подякував: 40 раз.
- Подякували: 278 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 19 вер, 2013 18:47
-
sasha-108548
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
980 |
|
|
|
1 |
1676 |
|
|
|
5 |
1657 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|