|
За 10 днів населення Білорусії забрало з банків трильйон міс |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 19 лип, 2013 14:09
Пропонуємо до обговорення: За два тижні вартість долара в банках Білорусії подолала психологічний бар'єр у 9 тисяч білоруських рублів
Дивися повний текст За 10 днів населення Білорусії забрало з банків трильйон місцевих рублів.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 19 лип, 2013 14:09
Нда, просто у них дилетанты у власти. Им бы наших проФФессионалов и проФФессоров во власть, так сразу бы и покращення почувствовали, курс бы стабилизировался на многие лета...
-
Оператор БД
-
-
- Повідомлень: 1152
- З нами з: 12.08.10
- Подякував: 243 раз.
- Подякували: 342 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 19 лип, 2013 14:13
Да просто у них нет Охрименко! Если бы был то и у них была бы твёрдая валюта!
-
Pensioner
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1000
- З нами з: 27.12.12
- Подякував: 26 раз.
- Подякували: 196 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 19 лип, 2013 14:19
Азирова у них жалко нет. ОН тот еще ПОкращенец!
-
vicpc
-
-
- Повідомлень: 1084
- З нами з: 11.10.09
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 67 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 19 лип, 2013 14:54
Pensioner написав:Да просто у них нет Охрименко! Если бы был то и у них была бы твёрдая валюта!
Охрименок только украинская земля рождает. Это в своем роде уникальное явление. Поэтому выход для белорусов один - купить эксперта. Пусть заплатят больше, чем ПР, и уж точно не пожалеют! А, если что с гривной случится, то ПР скажет: "Белорусы виноваты - Охрименко перекупили, вот гривна и обвалилась!".
-
habibuban
-
-
- Повідомлень: 400
- З нами з: 20.09.11
- Подякував: 55 раз.
- Подякували: 51 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 19 лип, 2013 15:00
habibuban "Охрименок только украинская земля рождает." Саруман для Саурона из грязи выращивал урукхаев.. Янучарский хазароват взращивает "урок" и "хаек"
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 19 лип, 2013 15:11
Этим белорусам надо бы эти нули поубирать, "триммилионы", миллионеры, а денег у них как и у нас - мизер. что-то у белорусов депозитов мало по сравнению с укрией, я насчитал 2,544 млрд долл в белорусских рублях. кто то еще может перевести ихнее 22,7 триллиона депозитов в рублях в доллары по курсу 9000? 
-
cellar
-
-
- Повідомлень: 4059
- З нами з: 09.04.10
- Подякував: 455 раз.
- Подякували: 451 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 19 лип, 2013 15:48
что и следовало ожидать. В Белоруссии средняя зарплата за 2012 год увеличилась на 67%, при росте ВВП в 1,5% Печатный станок не останавливается даже на профилактику.
-
Йанык
-
1
-
- Повідомлень: 4748
- З нами з: 15.06.11
- Подякував: 750 раз.
- Подякували: 2641 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 19 лип, 2013 16:15
оттераз
-
yura_
-
1
-
- Повідомлень: 21929
- З нами з: 02.06.12
- Подякував: 1060 раз.
- Подякували: 1314 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 19 лип, 2013 18:53
Пора Барадатым експердам выходить на внешние рынки, в Беларуси непаханое поле 
-
anti_strx
-
-
- Повідомлень: 527
- З нами з: 29.01.09
- Подякував: 17 раз.
- Подякували: 57 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
1216 |
|
|
|
1 |
14020 |
|
|
|
2 |
5700 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|