Що думають читачі FINANCE.UA про штрафи за відмову в розраху

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 456789>
Повідомлення Додано: Чет 10 жов, 2013 16:56

  Faceless написав:Не треба так перемішувати вигоди банку та торговця. Витрати на інкасацію більше стосуються не банку, а саме продавця.
1 Стосуються і банку і продавця
2 Сьогодні продавець платить за інкасацію 1% - Ви запевняєте його що заплативши 2% він додатково заробить

Мене цікавить
Ви кого пробуєте надурити/переконати - себе?
Ви серьозно думаєте що я повірю що сьогоднішній 1% який я плачу для мене краще ніж 2 % ?
Ви серьозно думаєте що я вірю що сервер з багатоядерним процесором в 2Ггерци і шиною данних 64 біти обробляє одну транзакцію в секунду?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29311
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3072 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Чет 10 жов, 2013 16:57

  Faceless написав:Термінали в маленьких магазинах часто не вигідні ані банку, ані продавцю. Тому їх там і нема.
А Азіров каже - штраф 8500 грн якщо немає ?
І кому вірити ?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29311
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3072 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Чет 10 жов, 2013 20:01

Re: Що думають читачі FINANCE.UA про штрафи за відмову в роз

  budivelnik написав:А Азіров каже - штраф 8500 грн якщо немає ?
І кому вірити ?

Ніби стосувалось не всіх повально.
Банку й справді не треба мороки ставити термінал там, де ним користуватимуться раз на місяць. І справа не в можливості здерти абонплату - бо це копійки, щоб тільки замортизувати термінал та окупити його сервіс. На ній не заробляють.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37864
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Пон 14 жов, 2013 19:32

http://podrobnosti.ua/economy/2013/10/14/935986.html
Як Вам це ?
Эксперты отмечают, что причиной щедрости отечественных банков стала политика международных платежных систем (МПС), которые около года назад пересмотрели тарифы на карточные транзакции, значительно снизив так называемый interchange - комиссионные, которые эмитент карты платит эквайру (собственнику банкомата) за обслуживание своей карты. По некоторым продуктам interchange снизился до 2-х гривен.

"Банкам стало выгоднее отправлять своих клиентов (держателей карт) в "чужие" сети, нежели обслуживать в своих", - отметил председатель правления Украинского процессингового центра Антон Романчук.

По его словам, в среднем снимают с карты наличными 700 гривен, тогда как себестоимость такой операции для банка составляет 0,3–0,5% выданной суммы.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29311
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3072 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 14 жов, 2013 20:49

  budivelnik написав:http://podrobnosti.ua/economy/2013/10/14/935986.html
Як Вам це ?
Эксперты отмечают, что причиной щедрости отечественных банков стала политика международных платежных систем (МПС), которые около года назад пересмотрели тарифы на карточные транзакции, значительно снизив так называемый interchange - комиссионные, которые эмитент карты платит эквайру (собственнику банкомата) за обслуживание своей карты. По некоторым продуктам interchange снизился до 2-х гривен.

"Банкам стало выгоднее отправлять своих клиентов (держателей карт) в "чужие" сети, нежели обслуживать в своих", - отметил председатель правления Украинского процессингового центра Антон Романчук.

По его словам, в среднем снимают с карты наличными 700 гривен, тогда как себестоимость такой операции для банка составляет 0,3–0,5% выданной суммы.

Це стосується зняття в банкоматах, якщо помітили. Там ставки відмінні від операцій в ПОС-терміналах.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37864
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Пон 14 жов, 2013 22:18

  Faceless написав:Це стосується зняття в банкоматах, якщо помітили. Там ставки відмінні від операцій в ПОС-терміналах.
Шановні банкіри - а Ви можете думати на два кроки вперед?
1 Якщо можете - то як поясните
- чому операції в банкоматах які видають готівку повинні бути безкоштовними , в той час коли операції з безготівкою - повинні коштувати 2%.
В чому відмінність ?
Як на мене , то операції в банкоматах навіть дорожчі , адже як мінімум банкомати потребують завезення(вивезення) з них готівки - а саме програмно/апаратне забезпечення - що в банкоматі що в терміналі - однакове
2 Чому борячись за безготівкові операції - ви робите їх дорожчими за готівкові.

Як на мене то на п2 - відповід проста як двері
Банки просто створюють ринок на якому хочуть заробляти , а всі оповідання про дороговизну - це від лукавого.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29311
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3072 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 14 жов, 2013 22:50

Re: Що думають читачі FINANCE.UA про штрафи за відмову в роз

  budivelnik написав:- чому операції в банкоматах які видають готівку повинні бути безкоштовними , в той час коли операції з безготівкою - повинні коштувати 2%.
В чому відмінність ?

А хто сказав, що МАЮТЬ бути безкоштовними? Вони й не є безкоштовними в багатьох випадках.
Якщо зняття у "власному" банкоматі - то банку не потрібно платити комусь (бо банкомат його), витрати за обслуговування банкомата лягають на клієнт через всілякі можливі комісії, або й зовсім фінансються з інших джерел. В тому числі з доходів, що отримуються за розрахунки карткою в торговій мережі :)
Якщо зняття у "чужому" банкоматі - зазвичай це комісія 5-10 грн +%% від суми. Виключенням є деякі картки з можливістю зняття без комісій у будь-яких банкоматах, але зазвичай це для конкретних типів карт, для яких платіжна система встновила більш низький інтерчейндж.
Інший фактор - обороти. В Україні більшу частину грошей з карток знімають в банкоматах, в банкоматах в рази більши проводится операцій. Тож і тариф виходить дешевше.
  budivelnik написав:Чому борячись за безготівкові операції - ви робите їх дорожчими за готівкові.

Як на мене то на п2 - відповід проста як двері
Банки просто створюють ринок на якому хочуть заробляти , а всі оповідання про дороговизну - це від лукавого.

По вашому банки, яких під 170, ввсі разом змовилися й тримають ціну на обслуговування? При тому що їм самим вигідніше, щоб більше операцій було безготівковими, а відповідно вони самі зацікавлені їх здешевити? От коли Захар про змову десятку київських "шаромиг" пише, то ви критикуєте, а зараз самі банки в "шаромиги" записали, й запевнюєте що 170 конкуруючих установ змовилось? :mrgreen:
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37864
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Вів 15 жов, 2013 08:59

  Faceless написав:По вашому банки, яких під 170, ввсі разом змовилися й тримають ціну на обслуговування?
А Ви з ніг на голову - не ставте
Коли Захар викрикує про змову то забуває - у найпотужнішого гравця на ринку Києва КГС - всього 20% від ринку
Яка частка від ринку карточок в того ж Привату? 50 :shock: :shock: :shock: І чи не потрапив би він під антимонопольне розслідування якби таке проводили.

Так що у Випадку банків - все просто , монстр під себе написав . а Ви в найближчих років 5-10 будете написане виконувати.

Але головної відповіді на запитання - я так і не отримав
Чому в статті собівартість операцій по банкомату=2 грн або 0,3-0,5% - а Ви й далі відстоюєте правильність 2% комісії+оренда терміналу в магазині??
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29311
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3072 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Вів 15 жов, 2013 10:51

Re: Що думають читачі FINANCE.UA про штрафи за відмову в роз

  budivelnik написав:Але головної відповіді на запитання - я так і не отримав
Чому в статті собівартість операцій по банкомату=2 грн або 0,3-0,5% - а Ви й далі відстоюєте правильність 2% комісії+оренда терміналу в магазині??

Тому що не треба мішати разом м"яке й тепле.
Перше: 0,3-0,5% це собівартість лише операції для банка-емітента картки. Ці 2 гривні - це лише плата, яку банк-емітент картки платить банку-власнику банкомата.
Це зовсім не значить, що вся собівартість володіння банкоматом для банку покривається тими 2 грн доходу, що він отримує за користування банкоматом власниками картокінших банків.

По-друге: не прирівнюйте банкомат до терміналу. Зазвичай оборот черезх банкомат в десятки й сотні разів більший, за оборот через середньостатистичний термінал.
В країна 38424 банкомати і 155019 торгових терміналів.
Через термінали обіг за 2012 рік був 91561 млн грн, через банкомати - 649859 (тільки зняття готівки, не включаючи інші послуги).
Обіг в середньому на банкомат - 16,9 млн грн / рік
Обіг в середньому на термінал - 0,59 млн грн / рік

По третє: зновуж таки, не прирівнюйте банкомат до терміналу. Ставка інтерчейнджу по операціям через банкомати - фіксована, а по операціям через термінали - у відсотках. І частина, що йде чисто платіжній системі і емітенту картки, значно вища за 0,3%.

По четверте: що значить "відстоюєте правильність 2% комісії+оренда терміналу"? Це ринкова ціна. Це те саме, що вам казати "відстоюєте правильність цін на новобудову". Ви ж теж скажете - що це ринкова ціна, і самі ви не станете у здоровому ґлузді продавати по собівартості, якщо ринкова ціна вище?

То що вас іще дивує?
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37864
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Вів 15 жов, 2013 13:23

  Faceless написав:По-друге: не прирівнюйте банкомат до терміналу. Зазвичай оборот черезх банкомат в десятки й сотні разів більший, за оборот через середньостатистичний термінал.
В країна 38424 банкомати і 155019 торгових терміналів.
Через термінали обіг за 2012 рік був 91561 млн грн, через банкомати - 649859 (тільки зняття готівки, не включаючи інші послуги).
Обіг в середньому на банкомат - 16,9 млн грн / рік
Обіг в середньому на термінал - 0,59 млн грн / рік
Є простий спосіб - називається порівняння
Я Вам ( як людині повязаній з банківською системою) пропоную вийти з пропозицією в кабмін
1 Скасувати примусове встановлення терміналів( адже для вас як для банкірів вони в рази збитковіші - по Вашим же словам)
2 Замість 155 000 терміналів(збиткових) - встановити ще 50000 банкоматів( прибуткових)
Знову ж по вашим словам це вигідно
3 Так як Ви збільшите кількість банкоматів то споживач легше зможе отримати готівку а продавець нехай думає як йому не зручно за 1% цю готівку інкасувати замість зручно 2% через термінал.....

Тому ще раз
1 З монополізацією ринку - Ви лаханулись ( в банках вона на порядок більша ніж в тому самому будівництві , порівняйте у всеукраїнських масштабах КГС - 2% загальноукраїнського ринку і Приват )
2 Банки не оподатковуються ПДВ , а значить мають можливість вищих доходів
3 Я так і не з0розумів
Чому чисто безготівкова операція ( термінал) для банку більш дорога ніж гібридна безготівка-готівка(банкомат) , адже в терміналі відбувається та сама кількість операцій по безготівці що і в банкоматі , але крім цього банкомат ще повинен додатиково готівку видати - чого не робить термінал + термінал під постійним наглядом людини - що спрощує його конструкцію + сам по собі термінал це набір електронного хламу з низькою ціною і ліквідністю ( на відміну від сейфу з готівкою банкомату)
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29311
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3072 раз.
 
Профіль
 
1
1
  #<1 ... 456789>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 333
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:07
moveton
1 618
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 чер, 2026 09:06
salvydas
1 1527
Переглянути останнє повідомлення
Вів 26 тра, 2026 16:54
p_tkachenko90
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама