1. Індіанці - живуть в резерваціях можуть вільно пересуватись по США, отримують матеріальну допомогу на яку можуть жити ніде не працюючи.
2. Араби - Тут без коментарів думаю вам варто просто погуглити про такі держави як ОАЕ, Катар чи Кувейт і почитати про їхній рівень життя.
3. Мексика - Зараз там йде боротьба з наркокартелями (доречі можна сказати що успішна) і в державі не є спокійно. Але активно розвивається нафтогазовий сектор і промисловість. Тобто все ще попереду.
4. Ну а буратіно... Я не знаю що з буратіно я тої казки не читав. Прочитаю напишу.