Українські позичальники загалом винні підконтрольним російському уряду Сбербанку, ЗЕБу, ВТБ і Газпромбанку близько $30 млрд
Дивися повний текст Путін заявив про $30-мільярдний борг українців перед Росією і підтримав Януковича.
|
|
Путін заявив про $30-мільярдний борг українців перед РосієюПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Путін заявив про $30-мільярдний борг українців перед Росією і підтримав Януковича. "Путин заявил о $30-миллиардном долге украинцев перед Россией и поддержал Януковича" Господа модераторы, зачем допускать заголовок, который совершенно противоречит содержанию статьи? Причем здесь украинцы, если речь идет об украинских предприятиях? Первые - граждане, вторые - юридические лица. Или у вас не сайт, посвященный финансам, и разбираться в правовой стороне того, что у вас размещается, вы не умеете?
Востаннє редагувалось Alfons в Сер 27 лис, 2013 13:43, всього редагувалось 1 раз.
Re: Путін заявив про $30-мільярдний борг українців перед Росмолодец, тонко намекнул, что Европа берет Украину с петлей на шеё не только в виде проблем по газу, коррупции, но еще и с 30 млрд. долгом...молодцы Азаров с Яныком, долгов набрали заранее, слоупки
Re: Путін заявив про $30-мільярдний борг українців перед РосМаскальські банки самі прийшли в Україну, самі відкрили тут своїх дочок і як і будь-які інші банки, які знаходяться в Україні кредитують українців і українські підприємства. Так само і українські банки і західні, які тут мають своїх дочок. Але ж вони не розповідають про вялікіє благодєянія українцям. Це бізнес і забезпечення присутності на ринках. Ця абсолютно безграмотна заява Путєнга певно розрахована тільки на безграмотний плєбс та пролетарів.
Та я так розумію, більшість з цих боргів - це корпоративні борги перед російськими банками та їх дочками в Україні. І я так розумію це навіть не борги (прострочені), а кредити, які погашаються в плановому режимі. Тобто це звичайне окозамилювання та передьоргування Путєнга і не більше...
ИМХО не очень корректно результат операционной деятельности русских банков называть долгами.С таким же успехом лягушатники с макаронниками и прочими австрияками могут предъявы кидать
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||