Путін заявив про $30-мільярдний борг українців перед Росією

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 09:50

Путін заявив про $30-мільярдний борг українців перед Росією

Пропонуємо до обговорення:
Українські позичальники загалом винні підконтрольним російському уряду Сбербанку, ЗЕБу, ВТБ і Газпромбанку близько $30 млрд

Дивися повний текст Путін заявив про $30-мільярдний борг українців перед Росією і підтримав Януковича.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 09:50

"Путин заявил о $30-миллиардном долге украинцев перед Россией и поддержал Януковича" Господа модераторы, зачем допускать заголовок, который совершенно противоречит содержанию статьи? Причем здесь украинцы, если речь идет об украинских предприятиях? Первые - граждане, вторые - юридические лица. Или у вас не сайт, посвященный финансам, и разбираться в правовой стороне того, что у вас размещается, вы не умеете?
Востаннє редагувалось Alfons в Сер 27 лис, 2013 13:43, всього редагувалось 1 раз.
Alfons
 
Повідомлень: 452
З нами з: 19.01.10
Подякував: 209 раз.
Подякували: 93 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 09:51

Стоит отдать должное заявлению.
Но для Украинца более всего хотелось знать:
Соответствует ли эта цифра количеству средств выведденных из страны?
Имеющих вид зарубежных имений, доходов компаний с (...) регистрацией, и прочих ...
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 09:58

Нас забрали бесплатно, за долги талантливых и не очень? То есть нам не то что ничего не дадут из России, а еще и отработать заставят? Вот это расклад!!!
Artist
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 05.12.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 360 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 10:00

Путину бы в покер играть.
Jack
 
Повідомлень: 1308
З нами з: 21.06.12
Подякував: 128 раз.
Подякували: 136 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 10:05

Re: Путін заявив про $30-мільярдний борг українців перед Рос

молодец, тонко намекнул, что Европа берет Украину с петлей на шеё не только в виде проблем по газу, коррупции, но еще и с 30 млрд. долгом...молодцы Азаров с Яныком, долгов набрали заранее, слоупки
Читатель11
 
Повідомлень: 1209
З нами з: 18.06.13
Подякував: 58 раз.
Подякували: 169 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 10:14

Re: Путін заявив про $30-мільярдний борг українців перед Рос

Маскальські банки самі прийшли в Україну, самі відкрили тут своїх дочок і як і будь-які інші банки, які знаходяться в Україні кредитують українців і українські підприємства. Так само і українські банки і західні, які тут мають своїх дочок. Але ж вони не розповідають про вялікіє благодєянія українцям. Це бізнес і забезпечення присутності на ринках. Ця абсолютно безграмотна заява Путєнга певно розрахована тільки на безграмотний плєбс та пролетарів.
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 10:25

  Читатель11 написав:молодец, тонко намекнул, что Европа берет Украину с петлей на шеё не только в виде проблем по газу, коррупции, но еще и с 30 млрд. долгом...молодцы Азаров с Янукович, долгов набрали заранее, слоупки

Та я так розумію, більшість з цих боргів - це корпоративні борги перед російськими банками та їх дочками в Україні. І я так розумію це навіть не борги (прострочені), а кредити, які погашаються в плановому режимі. Тобто це звичайне окозамилювання та передьоргування Путєнга і не більше...
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 10:26

  Jack написав:Путину бы в покер играть.

Он и играет. И наши играют. И ЕС. Всё,что сейчас происходит - одна большая партия в покер. Я ещё не видел такой игры за все 22 года незалежности. ЕС пока проигрывает играя в открытую. Остальные игроки блефуют.
вадик
 
Заблокований
Повідомлень: 3556
З нами з: 05.04.09
Подякував: 110 раз.
Подякували: 421 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 10:32

ИМХО не очень корректно результат операционной деятельности русских банков называть долгами.С таким же успехом лягушатники с макаронниками и прочими австрияками могут предъявы кидать :)
Амбруаз Паре
 
Повідомлень: 751
З нами з: 08.07.11
Подякував: 2 раз.
Подякували: 141 раз.
 
Профіль
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 361
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:07
moveton
1 547
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 чер, 2026 10:17
boolear
1 641
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 чер, 2026 09:06
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама