|
Внутрішні війська, які перебувають в епіцентрі зіткнень в Ки |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 20 січ, 2014 15:27
Пропонуємо до обговорення: Внутрішні війська, які перебувають в епіцентрі зіткнень в Києві, потребують ротації - прес-секретар
Дивися повний текст Внутрішні війська, які перебувають в епіцентрі зіткнень в Києві, потребують ротації - МВС.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 20 січ, 2014 15:27
Да дайте уже добро на сбор добровольных отрядов для очистки киева, п оин пусть отдохнет. и главное не машайте
-
sb_sb
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 281
- З нами з: 16.07.10
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 91 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 20 січ, 2014 15:32
sb_sb написав:Да дайте уже добро на сбор добровольных отрядов для очистки киева, п оин пусть отдохнет. и главное не машайте
ответки не боитесь?
-
spas
-
-
- Повідомлень: 3223
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 153 раз.
- Подякували: 516 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 20 січ, 2014 15:48
sb_sb написав:Да дайте уже добро на сбор добровольных отрядов для очистки киева, п оин пусть отдохнет. и главное не машайте
Интересно, где их собирать будут?
-
laa1999
-
-
- Повідомлень: 3016
- З нами з: 10.06.08
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 568 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 20 січ, 2014 15:51
...думающий человек послал бы на такую службу. Хотя там наверно нет таких 
-
equinox
-
-
- Повідомлень: 406
- З нами з: 12.12.13
- Подякував: 156 раз.
- Подякували: 133 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 20 січ, 2014 16:13
В беркуте работают одни садисты. А садисту все равно где работать.
-
aololeg
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 20 січ, 2014 16:22
Могли бы выйти к митингующим и сказать : "Чуваки,дайте нам 30 минут,нам надо сделать перемастурбацию". Даааааааааа,помню как банду Дикаева в Одессе зачищали...Весь квартал расхерачили с БТРа,а чувак в доме живой и невредимый. Чёт мне кажется,что это "неправильные пчёлы,и они несут неправильный мёд!"(с) 
-
alex-odessa
-
-
- Повідомлень: 1541
- З нами з: 04.04.11
- Подякував: 942 раз.
- Подякували: 730 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 20 січ, 2014 16:25
Кстати.. По бегущей строке инфа пробежала.. Менты типа могут дать согласие на переход в сторону "оппы"-типа ежели гарантии получают на собственную безопасность и безопасность их семей.. Я ж всегда грил.. Чивакуню продадут и предадут- все "соратники"
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 20 січ, 2014 16:29
alex-odessa написав:Могли бы выйти к митингующим и сказать : "Чуваки,дайте нам 30 минут,нам надо сделать перемастурбацию". Даааааааааа,помню как банду Дикаева в Одессе зачищали...Весь квартал расхерачили с БТРа,а чувак в доме живой и невредимый. Чёт мне кажется,что это "неправильные пчёлы,и они несут неправильный мёд!"(с) 
Соглашусь. Впрочем также мне не понятно, как так части ВВ не могут покинуть место дислокации из за блокирования выезда 100 активистами. Нахрен мне, как гражданину, такие "войска"?
-
expert_OXPEHEHKO
-
-
- Повідомлень: 539
- З нами з: 10.04.13
- Подякував: 32 раз.
- Подякували: 162 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 20 січ, 2014 16:38
sb_sb написав:Да дайте уже добро на сбор добровольных отрядов для очистки киева, п оин пусть отдохнет. и главное не машайте
І таких провокаторів в буцегарню, за розпалювання громадянської війни.
-
Mirax
-
-
- Повідомлень: 6649
- З нами з: 04.06.09
- Подякував: 872 раз.
- Подякували: 876 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
382 |
Пон 22 чер, 2026 10:57 TUR
|
|
|
1 |
629 |
|
|
|
1 |
981 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|