BIGor написав:Нема там таких податків, тільки на UoP є підвищення податку при перевищенні порогу 120 000 зл, але там 54% за рік не вийде. Ба більше, в Польщі зараз більшість ІТ сидять на B2B (ФОП).
Ось зарплатний калькулятор, можете погратись
на UoP вийде десь біля 35%, разом із ZUS (який має "стелю")
мы просто привыкли, что существует некий пенсионный фонд, с которого платят пенсии всем, и другой подход не рассматривается. отсутствие пенсионного фонда — это сразу смерть))
но вместе с тем нигде в мире нет «детского фонда», и детей содержат родители — и это считается само собой разумеющееся. а можно было бы драть налоги в детский фонд и платить детям «пенсию» до 18 лет. ведь если кто-то вдруг на фронте точно так же потерял способность их содержать? что тогда делать? вешаться, конечно, сразу
Shaman написав:хоча як вирішити проблему формування пенсійного фонду - питання відкрите...
Це питання має єдине вірне рішення, але воно не подобається форумчанам.
поточних пенсіонерів на самозабезпечення? гадаю це доля нашого покоління - коли треба й пенсіонерів утримувати, й самому відкладати, бо з нашими пенсіями буде біда...
мы просто привыкли, что существует некий пенсионный фонд, с которого платят пенсии всем, и другой подход не рассматривается. отсутствие пенсионного фонда — это сразу смерть))
но вместе с тем нигде в мире нет «детского фонда», и детей содержат родители — и это считается само собой разумеющееся. а можно было бы драть налоги в детский фонд и платить детям «пенсию» до 18 лет. ведь если кто-то вдруг на фронте точно так же потерял способность их содержать? что тогда делать? вешаться, конечно, сразу
поки в світі краще не придумали. різниця лише пенсійний фонд інвестує чи солідарна система?
мы просто привыкли, что существует некий пенсионный фонд, с которого платят пенсии всем, и другой подход не рассматривается. отсутствие пенсионного фонда — это сразу смерть))
но вместе с тем нигде в мире нет «детского фонда», и детей содержат родители — и это считается само собой разумеющееся. а можно было бы драть налоги в детский фонд и платить детям «пенсию» до 18 лет. ведь если кто-то вдруг на фронте точно так же потерял способность их содержать? что тогда делать? вешаться, конечно, сразу
Треба розглянути наявність майна в пенсіонерів.. і дати можливість отримувати додаткові виплати під заставу майна в Державному органі... А отримані кошти цьому фонду хай повертають ті хто хоче отримати спадок, якщо ж витрати більші ніж спадок-то переходить у власність фонду.. Взагалі пенсіонери у нас малограмотні(економічно) тому будуть перебиватись з хліба на воду зберігаючи для нащадків трьохкімнатну на Хрещатику
anduzenko написав:А если всю жизнь ФОП, а 5 лет платил максимальный ЕСВ?
То на сегодня результат грубо будет следующий: Пенсия = Зс × Кз × Кс Зс = 23 000 грн Кз = (30х0,4 + 5х7) / 35 = 1,34 Кс = 0,35 Итого пенсия = 10 700 +- грн. Выигрыш порядка 7 тыс грн/месяц, переплата (макс ЕСВ - миним ЕСВ) = 36100 грн/мес Если планируете прожить 26 лет после выхода на пенсию - может в 0 и выйдите