Київські чиновники облагороджують столицю квітами за допомог

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 09:40

Київські чиновники облагороджують столицю квітами за допомог

Пропонуємо до обговорення:
"Київзеленбуд" облагороджує столицю квітами з фотошопу

Дивися повний текст Київські чиновники облагороджують столицю квітами за допомогою фотошопу - ЗМІ.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 09:41

А почему не пишут, сколько лямов из бюджета будет стырено в этот раз?
Можно самому прикинуть: 3000 кустов, по 500 грн за куст (ну, примерно, как за 1 кг малины) - 1,5 млн грн. 1000 грн заплатить лоху-фотошоперу (а если профотошопил с таким качеством, как на фото из Фейсбука, то можно вообще не платить, и сказать, что он лох). И 1,5 ляма в карман чиновникам.
Господа-чиновники, сколько можно красть? Страна на грани банкротства, скоро красть будет нечего!
Obval_Defoltovich
1
 
Повідомлень: 3519
З нами з: 14.06.10
Подякував: 345 раз.
Подякували: 900 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 09:59

  Obval_Defoltovich написав:А почему не пишут, сколько лямов из бюджета будет стырено в этот раз? Можно самому прикинуть: 3000 кустов, по 500 грн за куст (ну, примерно, как за 1 кг малины) - 1,5 млн грн. 1000 грн заплатить лоху-фотошоперу (а если профотошопил с таким качеством, как на фото из Фейсбука, то можно вообще не платить, и сказать, что он лох). И 1,5 ляма в карман чиновникам. Господа-чиновники, сколько можно красть? Страна на грани банкротства, скоро красть будет нечего!

красть будет всегда что, пока есть люди, которые тут проживают, на самый крайний случай - устроить распродажу органов населения по оптовым ценам, еще можно сделать масштабную мусорку (после спила и продажи всего леса), на крайняк терроризировать взрывом АС... вобщем, что тырить будет всегда)
brokerbaners
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1891
З нами з: 12.12.12
Подякував: 155 раз.
Подякували: 158 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 10:05

Страна моральных ушлёпков и молчаливых терпил
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 19:03

Re: Київські чиновники облагороджують столицю квітами за доп

Это у них хорошо получается - в марте, во время снегопада, фотошопом снег убирали...
Помните или уже забыли?
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 18648
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8957 раз.
Подякували: 5691 раз.
 
Профіль
 
14
10
7
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 685
Переглянути останнє повідомлення
Суб 30 кві, 2022 18:42
vbelugina27
1 834
Переглянути останнє повідомлення
Чет 10 бер, 2022 12:15
ylianaslotuk
5 1606
Переглянути останнє повідомлення
Чет 16 гру, 2021 18:24
akido
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама