Про це повідомив голова Держпідприємництва Михайло Бродський
Дивися повний текст Йде депозитна революція: Держпідприємництво ініціює зниження ставок депозитів до 6%.
|
|
Йде депозитна революція: Держпідприємництво ініціює зниженняПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Йде депозитна революція: Держпідприємництво ініціює зниження ставок депозитів до 6%.
Як можна таку пургу, та ще й під таким заголовком "Грядет депозитная революция..." розміщувати на серйозному сайті. Finance остаточно скочуэться.
Краще б написали: "Бродський нанюхався - може щось з того буде?" І чого це ніхто не додумається ініціювати висадку по усьому Києву апельсинів замість каштанів? Могли б забезпечувати самі себе цитрусовими Востаннє редагувалось Bestal_N в Сер 15 січ, 2014 13:14, всього редагувалось 1 раз.
Flex, если ВСЕ банки снизят, то куда денешься? В Россию? Другие источники инвестирования? Таких людей будет не более 10-15%. Остальные будут вынуждены нести под 6%. Типа хоть что-то, чем ничего.
П.С. Новость конечно малореальная, но с другой стороны - банкам НИЧЕГО не мешает постепенно снижать ставки по депозитам. Опять же - народ никуда не денется. Востаннє редагувалось barrister в Сер 15 січ, 2014 13:06, всього редагувалось 1 раз.
Re: Йде депозитна революція: Держпідприємництво ініціює знижг-н Бродский не стесняется своей глупости и некомпетентности в пенатах своего квази-мега-пустоведомства. а вот такому уважаемому ресурсу следовало бы заголовки попроще клепать. Вдруг гражданин поверит, что кто-то что-то может из этой бредятины "инициировать" )))
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||