|
Дорогі гроші. Дефіцит гривні перетворив її на найдорожчу вал |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 01 жов, 2012 12:42
Пропонуємо до обговорення: Ефективність вкладів під високі банківські відсотки перебуваэ в прямій залежності від стійкості нацвалюти
Дивися повний текст Дорогі гроші. Дефіцит гривні перетворив її на найдорожчу валюту планети.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 01 жов, 2012 12:42
В Украине свободно напечатать гривню, не спрашивая всяких МВФ мешает статья 54. Закона про НБУ http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/679-14/page2
в Раше таже фигня ст.22 http://www.economics.kiev.ua/index.php?id=434&view=article т.е печатный станок не подчиняется ни президенту ни премьеру. Печатать деньги после 2008г. это царское занятие США,Еврозоны,Японии,Щвейцарии а не всяких НЕразвивающихся стран
-
spread
-
-
- Повідомлень: 1141
- З нами з: 21.11.08
- Подякував: 9 раз.
- Подякували: 179 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 01 жов, 2012 12:44
Не даром монетный двор рисует гривню в две смены - проценты же надо отдавать чемто. Люди кто знает что задумали банкиры, поделитесь опытом?
-
Naga Saka Amini
-
-
- Повідомлень: 176
- З нами з: 06.08.12
- Подякував: 40 раз.
- Подякували: 31 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 01 жов, 2012 12:49
Пирамидон..
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 01 жов, 2012 12:58
Крім того що в 2 зміни, так ще й у цю суботу працювали-друкували! Може царь хоче накупити баксів за надруковану бамагу і гайнути в африку, покоряти новий елохторат?!
-
Chabik
-
-
- Повідомлень: 1571
- З нами з: 09.01.09
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 56 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 01 жов, 2012 15:16
А отдавать те проценты будем мы с вами, так как они вложены в цену товаров, производящихся и продающихся за счет непомерно дорогих кредитов.
-
hector
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 01 жов, 2012 15:45
Потом вся эта хрень каааааааак гавкнется......
-
rjkz
-
-
- Повідомлень: 18647
- З нами з: 31.01.12
- Подякував: 8957 раз.
- Подякували: 5690 раз.
-
-
Профіль
-
-
14
10
7
Додано: Пон 01 жов, 2012 16:00
Похоже на замануху "и инасранцы нам завидуют". В смысле верят. И всё тащат из Европ всяких к нам на депозиты. И вы, граждане, несите ваши денежки. 
-
SeTh
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 01 жов, 2012 16:16
Сейчас , можете сами поинтересоваться есть перекос 75проц депозитов в долларе и 25 гривня евро итд. Этим информационным поносом про "иносранцев" хотят заманить депозитчиков с валюты в гривну. Вот тогда можно и обваливать гривну.
-
spread
-
-
- Повідомлень: 1141
- З нами з: 21.11.08
- Подякував: 9 раз.
- Подякували: 179 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 01 жов, 2012 16:22
Naga Saka Amini написав:Не даром монетный двор рисует гривню в две смены - проценты же надо отдавать чемто. Люди кто знает что задумали банкиры, поделитесь опытом?
Могу сказать однозначно, что ничего хорошего и ничего приятного для пересичного гражданина. В общем что-то будет....
-
Дарья
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
497 |
|
|
|
1 |
828 |
|
|
|
1 |
529 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|