|
Чечетов: Парламент як якась забігайлівка: вночі горілку п'ют |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 15 лют, 2013 11:38
Неужели наше население настолько тупое, что не видит ко есть ху на округах?
-
avit
-
-
- Повідомлень: 69
- З нами з: 22.09.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 8 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 15 лют, 2013 11:40
Та он вообще такой чел. Когда говорит о том, что его задело, постоянно волнуется. Я бы посоветовал ему следующее: "слишком близко к сердцу воспринимать это театральное представление не нужно." 
-
shengen09
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 15 лют, 2013 11:44
shengen09 написав:Та он вообще такой чел. Когда говорит о том, что его задело, постоянно волнуется. Я бы посоветовал ему следующее: "слишком близко к сердцу воспринимать это театральное представление не нужно."
видела я его на Печерске в отделении ВИП-клиентов Прихватбанка, герой он только в ВР, а на людях глаза в пол
-
kievlyanka
-
-
- Повідомлень: 21084
- З нами з: 25.01.11
- Подякував: 675 раз.
- Подякували: 824 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 15 лют, 2013 11:45
Бandera написав: shengen09 написав:ASF Вообще безликие по мажоритарке проходили. Так почему же Симон не пройдет? У парня еще есть запал. 
Ви думаєте?:) Чому ж тоді ні один комуняка мажоритарник не пройшов в цей парламент?:) ПР за допомогою адмінресурсу, який на Південному-Сході у них майже нічим не обмежений не пустять вони нікого з ким не домовились, ще у опозиції у деяких районах є шанси, а от у комуністів у яких та сама електоральна ніша ніяких шансів.
Шансов у КПУ сейчас больше потому, что "Свобода" в ВР. И это присутствие наци в Парламенте и даст возможность КПУ получить по мажоритарке такое кол-во голосов, которое позволит нейтрализовать неонаци из "Свободы". "Диалектика, понимаете!" (с) А Вы думали, что пройдет "Свобода" в ВР и начнется ваше "великое возрождение" с криками "Хайль"? Та врядли! Не мечтайте даже. 
-
shengen09
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 15 лют, 2013 11:51
shengen09 написав:Шансов у КПУ сейчас больше потому, что "Свобода" в ВР. И это присутствие наци в Парламенте и даст возможность КПУ получить по мажоритарке такое кол-во голосов, которое позволит нейтрализовать неонаци из "Свободы". "Диалектика, понимаете!" (с) А Вы думали, что пройдет "Свобода" в ВР и начнется ваше "великое возрождение" с криками "Хайль"? Та врядли! Не мечтайте даже. 
Так коммунистов также на западе ненавидят как на востоке нацистов! В свободе по крайней мере не шлюхи, в отличии от остальных лже-идеологов.
Востаннє редагувалось delicious в П'ят 15 лют, 2013 11:55, всього редагувалось 2 разів.
-
delicious
-
-
- Повідомлень: 4598
- З нами з: 01.04.09
- Подякував: 130 раз.
- Подякували: 374 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 15 лют, 2013 11:58
rokannon Чечетов дирижер? Упс! Не предполагал даже... Эт я маху дал "А кукловоды как всегда в тени остались" (с) Не помню кто сказал, но весьма точно.
-
shengen09
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 15 лют, 2013 12:00
shengen09 написав: Бandera написав: shengen09 написав:ASF Вообще безликие по мажоритарке проходили. Так почему же Симон не пройдет? У парня еще есть запал. 
Ви думаєте?:) Чому ж тоді ні один комуняка мажоритарник не пройшов в цей парламент?:) ПР за допомогою адмінресурсу, який на Південному-Сході у них майже нічим не обмежений не пустять вони нікого з ким не домовились, ще у опозиції у деяких районах є шанси, а от у комуністів у яких та сама електоральна ніша ніяких шансів.
Шансов у КПУ сейчас больше потому, что "Свобода" в ВР. И это присутствие наци в Парламенте и даст возможность КПУ получить по мажоритарке такое кол-во голосов, которое позволит нейтрализовать неонаци из "Свободы". "Диалектика, понимаете!" (с) А Вы думали, что пройдет "Свобода" в ВР и начнется ваше "великое возрождение" с криками "Хайль"? Та врядли! Не мечтайте даже. 
Подивимось-подивимось:) Якщо і пройдуть один-два мажоритарника від КПУ, то вже буде удача для комуняк:) А на фоні сьогоднішньої фракції з 30 чоловік, це буде велике досягнення:) До того ж комуняки себе зараз ведуть як політичні повії - голосують за Азарова, за Арбузова і Соркіна, хто ж з послідовників ідей вічно живого Володимира Ілліча повірить їм тепер, коли вони так скурвились?:)) До того ж адмінресурс у ПР на Південному-Сході зараз дуже сильний...
-
Бandera
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 15 лют, 2013 12:25
Думаю вони поставлять нових людей, дадуть їм бабло, назвуться безпартійними - а потім успішно примкнуть до ПР.
-
Vik-440
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
13429 |
|
|
|
2 |
861 |
|
|
|
3 |
1157 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|