Підозрюю, завтра піде веселіше. Євро уже 1,166 (чи індекс дол 94,58). Ну і додасться активізація рітейлу (якось я писав про контейнери з китайським новорічно-різдвяним непотребом). Суми до оплати не маленькі і краще встигнути купити долар дешевше.
|
|
![]() Підозрюю, завтра піде веселіше. Євро уже 1,166 (чи індекс дол 94,58). Ну і додасться активізація рітейлу (якось я писав про контейнери з китайським новорічно-різдвяним непотребом). Суми до оплати не маленькі і краще встигнути купити долар дешевше. ![]() Возможно, Харьков быстрее среагировал.
![]() Например, у гагарина в 10.44 (https://forum.finance.ua/viewtopic.php?p=4200966#p4200966) 26,75/26,83, вечером 26,77/26,85. Некоторые вообще не меняли котировки. Возможно забыли, посмотрим утром. Ну и в Киеве курсы были пониже и вчера. ![]()
Я, например, больше переживаю за голосовалку в теме.Хочется, чтобы наша команда победила, сейчас мы близки к цели. ![]()
Всім привіт. Доналили ще під 3 млрд ПДВ, уже не металургам. Євро в світі поки 1,1625 і парашут може не відкритися. ![]() П.С. ![]() ![]() П.П.С. Слідкуємо, що сьогодні Волкер привезе. ![]() Очередной раз хвалю самый лучший вариант нала - касса банка.Сумма правда неск сотен, но спокойно без пыли па 26,85 взял в правексе.Это последнее время многим и советую, недавно Тарасу 85, и сам так же поступаю.Не люблю отъявленных спекулянтов, кот на ровном месте пытаются накрутить. ПС в разделе недвиги возмущался недориэлторами.Сейчас прозваниваю варианты, а эти пинчеры толком ничего по объекту кроме адреса не знают. а наворачивают до 5000$ ![]() ![]() Re: ULANUSA: ПРОГНОЗ КУРСА ДОЛЛАРА НА 2017 ГОД (UAH/USD)По банкам - видел ещё в альфе па 85.Но уже многие задрали аж на 95.
![]() Надіюся, з усім розібралися в Контексті. ПДВ найкорупційніший податок (чи його відшкодування), тому там різне буває, але ніяких чітких графіків і навіть шлях від Казначейства до отримувача може пролягати через не типові лабіринти і тривати кілька днів. Зауваження Сибарита помітили? Дуже слушне. З його дозволу розвину і накнопаю трішки по наступному тижню. Подивимося на обєм сьогоднішнього аукціону. Нікого не дивує, що якщо помножити 86,1 млн уо на середньозважений курс 26,8649 ми отримаємо 2,3 млрд??? І це при тому, що до виходу НБУ на міжбанку операції проходили по 26,92, а за день все одно вийшли на курс 26,8758. Тепер що мені видається (і видається досить імовірним). Не думаю, що таких "любих друзів", які ще зможуть так фартово конвертувати ПДВ є багато і що вони ще залишилися на наступний тиждень. Крім того, з огляду на паузу в роботі з МВФ до весни і з заморозкою в наступних траншів позик від ЄС (а їх вже давно мало бути ще 2 на 1,2 млрд євро) НБУ не буде витрачати ЗВР в таких кількостях. МБ буде змушений варитися в своєму соку, а ПДВ, репатріації, попиту від енергетиків на оплату вугілля, імпортних контрактів перед Новим роком і тд вистачає. Крім того, парашут у євро не відкрився, більше того, сюрпризи від Каталонії продовжуються. Ризикну припустити про певні кроки і від Польщі, Туреччини, Австрії, Франції найближчим часом. І ще, сьогодні трошки просіла і російська валюта, а якби не рекордний ріст нафти, то це "трошки" було б значно вагомішим. Але при очевидній тривалій тенденції для євро, золота і дол США, нафта відкоригується. І для рубля продовжиться рух, проштрихований сьогодні. А це також вплине на курс грн (в перших своїх повідомленнях тут описував звязок курсів, особливо готівкових-тіньових). Тому, наступного тижня (можливо не зразу в понеділок) курси обмінок у Харкові можуть нас здивувати трохи більше ніж МБ чи готівка в інших регіонах країни. А практика показує, що "харківський вірус" інші регіони підхоплюють швидко, тим більше, Київ може найближчим часом і перестати купатися в надлишку валюти. Всім гарних вихідних і не забудьте годинники перевести завтра. ![]() Re: ULANUSA: ПРОГНОЗ КУРСА ДОЛЛАРА НА 2017 ГОД (UAH/USD)Перші наслідки візиту спецпосланця з Вашингтону? Якщо татусь не розуміє що в країні війна, чому саме війна, і що треба робити, то це пояснять слюнявим, вічнощасливим мажорчикам? Ну з мосійчуками і нижче все ясно. А от що з пашинськими-кононенками-аваковими, чи ще вищим ешелоном? Поки шанси побачти 26 чи 29 до кінця року рівні, як на мене. ![]() Конечно очень азартно оценивать перспективы курса читая все вышеизложенные влияющие факторы.Один из методов получить результат примерно такой - формула
А1 х к1 + А2 х к2 + ... + Аn х кn =КУРС.Где А это фактор, а к это коэффициент влияния.Так вот все эти к и десятых долей не дотягивают, сотые от силы, т е ситуативно сдвигают курс от базового.А вот базовый курс важнее всего мотлоха.По нему совсем простое наблюдение.Оно основано всё на той же сезонности.Летом нбу почти всегда однонапрвленно выкупал излишек валюты.Начиная с какого то числа августа и сентябрь аукционы меняются - то на покупку то на продажу, соотв курс то вверх то вниз.С ноября тенденция плавно вверх и аукционы преимущественно только по продаже.А не есть ли это и самый явный ответ на прогнозирование курса.Именно базовая как я её окрестил , составляющая зависит только от экспортных поступлений валюты ну и от импортных и не только потребностей.Вот и всё.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|